2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013145 بازدید | 355184 پست
ممکنه مثلا کیست شده باشه بعد تاخیر پریودم برای اون باشه؟؟؟

نه بعید میدونم سایز کیست من روز ۱۲  حدودا ۳۴ بود...مطمعنن کیست نیست.شاید دیر تر ازاد شده ولی کیست نه 

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنون اعظم جون , انشاا... که خودتم صحیح و سالم گل پسرتو بغل بگیری . زودتر این دوران پر استرس رو تموم ...

والا عزیزم من اونقدر این مدت استرس کشیدم که میگم زود تموم بشه و بچمو سالم بغل بگیرم ولی خب روزا ا صلا نمیگذره 

تو زایمانت طبیعی هست یا سز ؟ تاریخ داده دکتر؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
نه بعید میدونم سایز کیست من روز ۱۲  حدودا ۳۴ بود...مطمعنن کیست نیست.شاید دیر تر ازاد شده ولی کی ...

اعظم جون من محرک نمیخورم طوری نیس؟

ب عسلام شک دارم فکر نکنم طبیعی باشه با سیاهدانه بخورم یا دون فلفل بخورم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
انشالله مثبته.فولیکولت عالی بود ..حتما مامان شدیه

اسپرم شوهرم کهنه شده.چیکار کنم امروز۸روز میشه خوبه تخلیش کنم هان؟؟؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فاطمه جون ..میدونی علتش اینه که فولیکول کیست شد و هورمون ال اچ به حد زیاد ترشح نشد که ازاد کنه برا ه ...

اخه عشقم من از نه سیکل که ترشح کمی  داشتم کیت گذاشتم فکر نکنم اون موقع کیست شده بود کلن رنگ نگرفت

تا یازدهم گذاستم بعد اینجا صباجان به یکی از دوستان گفت با مصرف محرک کیت جواب نمیده دیگه منم استفاده نکردم  که سیزدهم رفتم ۲۵ بود

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
بله طوبی جان ،هر چه فاصله بیشتر باشه حتی نمونه ی اسپرم برای آزمایش کیفیت بالاتری داره پس قطعا در مور ...

عشقم ازت ممنونم همش فکر میکردم ممکنه با این کلاس ا ۲۳ درصد به ارزوم نرسم 

انشالله خدا به حق مولود این روز حاجت روات کنه عشقم❤️

چقدر امشب دلم گرفته چقدر بغض دارم 😭😭😭 نرگس نسرین خیلی دلم گرفته  دلم میخواد یه بهونه پیداک ...

عشقم گریه نکن اگر حالت انقدر بد میشه هرزمانی با اون حالت دعا کن

من یقین دارم نسرین مزد اینهمه صبوری و شاکر بودنش رو خیلی خوب میگیره خیلی و همه شاهدش میشید انشالله

نرگسم فقط زمانی که تیکرش تغییر داد دلم گرفت اما چون تجربه ش خودم دارم چندماه دیگه خوشحالترین مامان دنیا میشه

مخصوصا دخترش که یه خواهر داره 

خدا هیچ دختری رو بدون خواهر نکنه 

و انشالله نتیجه دعاهایی که کرده خدای بزرگ با دوتا پسر خوشگل در اینده ای نزدیک بهش بده

خدا به همتون سلامتی بده که تو دنیا هیج چیز ارزشمندتر از سلامتی نیست❤️❤️❤️

راستش ۴ سال اقدام البته نه جدی چون شوهر واریکاسل داشت بیشار اونو درمان کردیم...۱ سال و خورده ای جدی ...

عزززززززیزدلم اعظم جانم انشالله این ماه که عکس رنگی انداختی خدا بهت یه پسر ناز و‌تپلی بذه 

من خیلیا رو دیذم دقیقا همون ماه که عکس انداختن مامان شدن

گاهی تخمک تو یه سیکل ۲۸ روزه هم ممکنه یه روز خاص ازاد نشه...گاهی روز ۱۲ گاهی تا ۱۴ گاهی هم تا ۱۶ ممک ...

دقیقا من دوره هام ۲۶-۲۷ روزه اما روز ۱۵-۱۶ ازاد میکنم

آن درگهی که پایه‏ اش از عرش برتر است

دولت‏ سرای حضرت موسی بن جعفر است

آیینه جمال خداوند سرمدی

هم مظهر علوم و خصال پیمبر است

دوستان عزیزم تبریک میگم میلاد باب الحوائج امام کاظم رو

انشالله به احترام این روز عزیزان این ماه اخرین ماه انتظار خواهران منتظرم باشه و خدا به حق حسین و‌محرمش دلهاتون شاد کنه

خدا سلامتی به تو دلی مامانای عزیزمون بده و حافظشون باشه

التماس دعا❤️❤️❤️❤️

خانوما كي بود ك از رو سونو قلب تشخيص ميداد جنسيتو ؟سونو دوستم هس ميخواد احتمالي بدونه لطف ميكنيد اله ...

بزار عزیزم

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
2706