2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013275 بازدید | 355184 پست
مدیکور که هیچی ولی لاوین رز اگ قبل ۱۰ دقیقه خط بندازه درسته انشالله بارداری

وااااااااااای خدااز دهنت بشنوه ان شاالله

بخدا خیلی دوست دارم حامله باشه

اگه حامله بودم به نیت شما منم چله برمیدارم برای همه هروز دعا میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داشتم به اقدام اتنا فکر میکردم که با دوره ی ۲۸ روزه دهم و دوازدهم سیکلش اقدام داشته و نرگس هم تقریبا ...

گاهی تخمک تو یه سیکل ۲۸ روزه هم ممکنه یه روز خاص ازاد نشه...گاهی روز ۱۲ گاهی تا ۱۴ گاهی هم تا ۱۶ ممکنه ازاد بشه..حتمی نیست ک روز ۱۴ سیکل تخمکگذاری میشه .بدن تو هر ماه یه شرایطی داره ..اتنا احتمالا روز ۱۳ ازاد کرده شب قبلش نزدیکی داشت و پسر شد فاصله ش با تخمک کمتر بود..انشالله نرگس مان بچه سومش و خدا بهش ی گل پسر برا خواهرهاش ببخشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
وااااااااااای خدااز دهنت بشنوه ان شاالله بخدا خیلی دوست دارم حامله باشه اگه حامله بودم به نیت شما ...

انشالله مثبته...فردا ی بی بی بزن البته مدیکور نباشه..انشالله دستت سبک باشه بقیه پشت سرت باردار شن

2728
نگرفت دیگه شوهرم میگه ولش کن شنبه  هیچ علامتی ندارم جز درد تخمدان هام زیر دلم که درد میگیره

منم فقط دلدرد علامتم بود دلدرد شدید ولی گاهی اروم میشد کم کم سینهام سنگین میشد

انشالله مثبته...فردا ی بی بی بزن البته مدیکور نباشه..انشالله دستت سبک باشه بقیه پشت سرت باردار شن

ان شاالله زن داداشم بارداره تازه متوجه شده

دست راستشو زد به سرم صلوات فرستاد خودم دلم روشنه تا خواست خدا چی باشه

ان شاالله جمعه بی بی میزنم برای فردا صبح ندارم

دردش موقع تزریق بود...خودم حس کردم گرفتگی داشت.دردش فقط برا من اینحوری بود همه میگفتن حس نکردیم...ول ...

میگم عزیزم‌من کیت خریدم مارک مکث ۱۴ فردامیخوام بزنم ساعت چندخوبه بزنم؟

خونه مادرشوهرم شهرستانم،به شوهرم گفتم تنبلی کرد نرفت بگیره خودمم میترسم بی بی بزنم منفی شه خوش ...

من خودم ۲ روز بعد موعد سفید سفید بود ولی دلدرد داشتم پریود نمیشوم شک کرده بودم بعد۷ روز تاخیر تازه حاله داشت بعدش آزمایشم مثبت شد

من خودم ۲ روز بعد موعد سفید سفید بود ولی دلدرد داشتم پریود نمیشوم شک کرده بودم بعد۷ روز تاخیر تازه ح ...

البته خیلیم ترشح دارم حالا نمیدونم اصلا ربط داره یانه

ولی قبلا انقد ترشح نداشتم

2706