2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013557 بازدید | 355184 پست
نه خیلی بدون محرک فولی ندارم ولی با محرک روز یازدهم‌یا دوازدهم دو تا سه تا فولی ۲۰ًتا ۲۵ دارم

پس عالیه محرک بخور بعد تخمک گذاری حتما دوفاستون یا پروژسترون بخور برا اینکه لانه گزینی خوبی داشته باشی و سیکلت منظم بشه و برا جلوگیری کیست هم عالیه

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه جالب همسرم بعد سه روز تحلیه a23 درصد بود امکانش هست با پنج یا هفت روز بیشتر بشه؟؟

بله طوبی جان ،هر چه فاصله بیشتر باشه حتی نمونه ی اسپرم برای آزمایش کیفیت بالاتری داره پس قطعا در مورد باروری هم همین قضیه صادقیه و با فواصل حداقل ۴ تا ۵ روز کیفیت اسپرم برای باروری بهتر خواهد بود ،به همین علته که موقع دادن آزمایش اسپرم ،مسئول ازمایشگاه ازتون میخواد که حداقل ۴ روز اسپرم ذخیره بشه و بعد آزمایش انجام بدید

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
چیزی نیس یا باز بوده یا بسته. 

خانمه گفت مایع تو شکمت امده ولی دکتر باید امضا  کنه و از لحاط سالم بودن لوله و رحم و تشخیص بده من نمیدونم اینا رو ...😣😣شانس ندارم بخدا 

راستی به دکترم گفتم خورد به شب چهارشنبه اقدام نکردم گفت عزیزم بخوایی اینارو نگا کنی نمیتونی اقدام کن ...

راست میگه مطمعنم همون روز ازاد شد خدا بزرگه این حرفاو رو قبول ندارم..

2738
اکثرا میگن ۴ یا ۵ روز....بعضی ها میگن طولانی تر بهتره....میانگین ۷ روز به نطرم خوبه

بله اونم خوبه ،فقط دیگه خیلی نباشه که روی کیفیت اسپرمها اثر منفی نزاره،چون طبیعت بدن مرد این هست که دائم در حال اسپرم سازی هست و اگر اسپرمها ی ساخته شده بموقع تخلیه نشن روی هم یجورایی انبار میشن و این مساله کیفیت اسپرم و تحت الشعاع قرار میده

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
راستی من ماه پیش که لتروزول خوردم فقط سمت راست فولی داشتم! 

لتروزول همینه فقط ۱ فولی داری نهایت ۲ تا ولی کلومیفن ۳ ۴ تا بالغ میکنه..اینماه نصف کلومیفن خوردم ببینم چی میشه دو ماه پیش کلومیفن خوردم ۴ تا فولی خوب داشتم امپول زدم  ولی اشتباه اقدام کردم شب امپول و بعدش اقدام کردم ولی ۳روز و نیم بعد امپول ازاد شده بود اصلا شانس ندارم با این همه فولی...

ممنون دوستم نی نی تو در چه حاله؟؟؟راستی من 21هفته هستم ولی هیچ حرکتی احساس نمیکنم دیگه دارم نگران می ...

قربونت خاله جونش شكر خدا اينم خوبه حتما خيلي آرومه گل پسرت 

مال من پدرمو در آورده همچين ضربه هايي ميزنه كه جيشم ميگيره🙈🤣

منم ٢٥ هفتمه،از ١٠،١١ هفتگي حسش كردم از ٢٠ هفتگي هم كامل تكوناشو احساس كردم الانم كه ماشالا ضربه هاش از رو شكمم معلومه،

نگران نباش گلم انقدر لگدت بزنه كيف كني😍

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706