2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013607 بازدید | 355184 پست
عزیزم سنو مال کیه؟کیست هموراژیک و درمان کردی؟؟اون کیست ساده ها با ال دی دفع میشه ولی همورازیک و حتما ...

برای خرداد ماهه

بعد ازاون سه دوره ال دی خوردم و‌منتظرم پریود بشم.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
بچه ها پیامها زیاد بود نتونستم تک به تک جواب محبت هاتون رو بدم .خییلی خییلی ممنونم از لطف و مهربونیه ...

حنانه جوونم تبریک میگم عزیزم انشالله بهترین تقدیر و خوشبختی گل دخترات رو ببینی عزیزم به حق علی ع 💝😙😙😙 خواهر منم بعد از دوتا گل دختر خدا بهش پسر داد انشالله همین اتفاق رو واسه تو خواهرمم میبینم❤ 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اینماه دوبار که لتروزول نوشته. ماه پیش اثری نداشت. اینماه قراره بادکش کنم از روز پاکی هرروز

ان شالله نتیجه میگیری عزیزم زود نا امید نشو من همون ماهی که باردار شدم اصلا فکرشم نمیکردم همینجوری بدون دارو توکل به خدا اقدام کردم 

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
ببین عزیزم  عکس سونوم رو‌ فرستادم بالا و اینکه چون میخوام اب هویج و گرمیجات بخورم ،،،،مبگم نکن ...

محرک اصلا مصرف نکن تا کیست ها برطرف شن..چون کیست فولیکولی نیستن .اگه هم که کیستها رو برطرف کردی زود اقدام کن برا بارداری ک تا کیست ها نیومدن زود نتیحه بگیری

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
بابا خیلی باحالی اجی. بدبختی من داروگیاهی وشیمیایی میخورم ترشحاتم صفرشده

😀😀عزیزم بهت گفتم خواست خدا بوده ان شالله شما هم گل پسرت همین ماه میشینه تو دلت 😘🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
ان شالله نتیجه میگیری عزیزم زود نا امید نشو من همون ماهی که باردار شدم اصلا فکرشم نمیکردم همینجوری ب ...

دکترمم ناراحت شد گفته بود اقدام کنم نکردم. میگه فوقش نمیشه و براسومی تلاش میکنی. من سزارینی ام تنها مشکلم اینه نمیخوام برابارسوم شکممو بازکنن اگرنه نوکر دختر هم هستم

دکترمم ناراحت شد گفته بود اقدام کنم نکردم. میگه فوقش نمیشه و براسومی تلاش میکنی. من سزارینی ام تنها ...

عزیزم توکل کن به خدا از خودش بخواه اگه صلاحت باشه میده نباشه به زود نمیده ان شاالله که زحماتت بی نتیجه نمیمونه جواب میگیری 

زن همسایه ما ۳ تا پسر اورد یکیش البته فوت شد..میگفت همیشه نزدیکی تدارم تا وسط سیکل ..بی سواد هم بودا ...

واقعا بعضی ها تنظیمم. من واقعا دارم از دست خودم عصبی میشم دوماه و اینهمه سونو و دارو  آخرشم هیچی

2738
نه ماه های اول استفاده کردم هم سونو هم کیت دیدم استرسم زیاد میشه زدم به بیخیالی

اولین کسی که بهم بچم دختر شد کنایه زد از نزدیکترین ها بودکه مرد هم هست  انقد دلم میخواد پسربیارم و روش کم بشه و بگم خدا به همه نگا میکنه نه خودش. چون اولیش پسر

برای خرداد ماهه بعد ازاون سه دوره ال دی خوردم و‌منتظرم پریود بشم.

اگه کیست ها رفتن حتما زیر نطر دکتر زود اقدام کن زودی باردار شی..با محرک اگه فولی خوب نداری.تا کیست هموراژیک رفته زود اقدام کن انشالله باردار میشی

الهم صل علی محمد و ال محمد
یه بنده خدایی رو میشناسم تا 8ماهگی گفتن بچه دختره بعدش رفت جای دیگه سونو وفتن پسره

خدا کنه دل نرگسم شاد کنه خدا ،،، این که دختره اصلا آدمو نا احت نمیکنه این که نرگس دلش پسر میخواست و نشده آدم ناراحت میشه

😍خدایا شکرت 😍
2706