2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
مرسی عزیزم😘نه سونو نرفتم آمپولم نزدم.دوره هام ۲۸ روزه بود شب ۱۰ ۱۲ اقدام داشتم .با توجه به ترشحه تخ ...

آها ممنونم تو تاپیکهاتون دیدم میگفتین آمپول قراره بزنین. گفتم بپرسم. خوبه دوره هاتون مرتب. من بیچاره دوره هام مرتب 24نهایت26روزه ماه پیش سونو روز 13فولیهام تازه 11بودن.دکترم روز 15تا18گفت اقدام کنم  خیلی دیر بنظرم نمیدونمچرا من مث بجه ادم تخمکگذاری ندارم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب همسرم بعد سه روز تحلیه a23 درصد بود امکانش هست با پنج یا هفت روز بیشتر بشه؟؟

حتما بیشتر میشه ما همه رقم و امتهان کردیم از ۲ روز تا ۵ روز..از روز ۴ تا ۵ گرید A بیشتر میشد...ولی بیشتر ۵ روز نرفتیم ببینم چی میشه ی رزومه درست کنم براش😂

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
بچه ها من همین الان کارم تموم شد.خدارو شکر همه چی خوب بود .نی نی هم دختره این همه دعا بی اثر موند ...

عزیزم خیلی برای حال دلت اعصابم داغون شد ،،من عروسی بودم الان اومدم تاپیک ،،

انشالله خدا با یه معجزه تو رو به آرزوت برسونه عزیزم ،،

😍خدایا شکرت 😍
ای بابا میگم من چیکار کنم.واسه شوشو منم زیاد میشه یکاری کنم یا ن بزارم اسپرما جمع بشه؟

دکترمن برا نزدیکی منع نکرد فقط گفت نزدیکی داشته باشین تا ج سونو برامن بیارین بعدش خودش میگه کی اقدام کنیم که میسه فاصله اش همون سه چهارروز

آها ممنونم تو تاپیکهاتون دیدم میگفتین آمپول قراره بزنین. گفتم بپرسم. خوبه دوره هاتون مرتب. من بیچاره ...

عزیزم اون ماه های قبل بود که باردار نشدم ماه ۶ م اقدامم گرفت .چرا دارو نمیده که سایز فولیت بیشتر بشه؟ان شالله شما هم باردار میشی بعداز هرسختی یه آسونی هست ناراحت نباش

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
ولی من دقت کردم بیشتر خانمهای تاپیک که بچشون دختر شده یا اقدامشون مصادف با تخمکگداری نبوده مثل نرگس ...

منم قبل از زدن هاش سی جی یه اقدام داشتم .بعداز آمپول هم چندتا اقدام داشتم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2738
عزیزم خیلی برای حال دلت اعصابم داغون شد ،،من عروسی بودم الان اومدم تاپیک ،، انشالله خدا با یه معجزه ...

یه بنده خدایی رو میشناسم تا 8ماهگی گفتن بچه دختره بعدش رفت جای دیگه سونو وفتن پسره

جالب از کیت هم استفاده نکردین؟! 

نه ماه های اول استفاده کردم هم سونو هم کیت دیدم استرسم زیاد میشه زدم به بیخیالی

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
ببین عزیزم  عکس سونوم رو‌ فرستادم بالا و اینکه چون میخوام اب هویج و گرمیجات بخورم ،،،،مبگم نکن ...

عزیزم سنو مال کیه؟کیست هموراژیک و درمان کردی؟؟اون کیست ساده ها با ال دی دفع میشه ولی همورازیک و حتما پیگیری کن انشالله دفع شده باشه...اب هویج و گرمی خوبه چون یکی از عوامل کیست شدن سردی رحم و تخمدان نگران نباش اتفاقا بهتر میشی..

عزیزم اون ماه های قبل بود که باردار نشدم ماه ۶ م اقدامم گرفت .چرا دارو نمیده که سایز فولیت بیشتر بشه ...

با اینماه دوبار که لتروزول نوشته. ماه پیش اثری نداشت. اینماه قراره بادکش کنم از روز پاکی هرروز

من واقعا هزار مورد واقعی دور و ور خودم همسایه ها دوستام زنایی که تو نوبت دکتر و سونو  دیدم که ب ...

زن همسایه ما ۳ تا پسر اورد یکیش البته فوت شد..میگفت همیشه نزدیکی تدارم تا وسط سیکل ..بی سواد هم بودا ک بگم طبق رژیم جلو میره ..به من هم همینو گفت..فکر کرد منم مثه خودش عین ساعت دقیقم😂😂😂

2706