2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013277 بازدید | 355184 پست
از ته دلم از خدا میخوام خواسته ی دلتون با حکمت خدا یکی بشه و به آرزوهاتون برسید . چاره ای جز صبر ندا ...

انشالله به زودی زود به ارزوت میرسی 

منم اگر قابل باشم همیشه دعاگوت هستم❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
انشالله به زودی زود به ارزوت میرسی  منم اگر قابل باشم همیشه دعاگوت هستم❤️

ممنون عزیزم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ی اقدامی که دلم خیلی نی نی میخواد تورو خدا دعام کنید .

ان شاءالله بزودی مامان میشی عزیزم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728

عزیزای دلم میشه بگید جنسیت این نی نی چیه

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
چله چجوری میگیرین؟ با کدوم گروه

عزیزم من نذر کردم برم سونو جنسیت دلخواهم باشه برای بچه های این تاپیک چله بگیرم الان تا چهل روز روزی برای یه نفر زیارت عاشورا میخونم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
نه اقدام کرد بعد دو روز رفت سونو گفت مایع آزاد دیده شد اومد خونه اقدام کرد و باردار شد

ولی من دقت کردم بیشتر خانمهای تاپیک که بچشون دختر شده یا اقدامشون مصادف با تخمکگداری نبوده مثل نرگس یا کیانا . یا فولیکولشون خیلی بزرگ بوده مثل مریناز 🤔

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
یعنی دوروزه اسپرم پسر میمیره به این سرعت؟؟؟ پس چرا لیانا هشت پری اقدام داشت پسر شد نه عزیزم بنظرم ...

اول و آخر فقط خدا ،ولی شرایط بدنی همه با هم یکسان نیست ،اسپرم و تخمک هر کسی با بدن دیگری فرق داره ،ممکنه اسپرم همسر لیانا بحدی توانمند بوده که پسر شده ولی برلی جنسیت پسر بهتره چند روز تخلیه انجام نشه ،حتی بعضی پزشکان از اول پریود تا تخمکگذاری داشتن رابطه رو منع میکنن یعنی حداقل دو هفته

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
اول و آخر فقط خدا ،ولی شرایط بدنی همه با هم یکسان نیست ،اسپرم و تخمک هر کسی با بدن دیگری فرق داره ،م ...

من واقعااا مرددم تو این خیلیا میگن اگر زیاد بمونه اسپرم کهنه و بی کیفیت میشه نهایت چهارروز

خیلیا میگن ده روز

خیلی دوست داشتم بدونم بهترینش چند روزه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706