2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهارجون منظورت همون ایسا خودمونه؟شماره بجای اسم رو پروفایلش بود؟بعد اسمش تو امضاش بود؟ اگه همونه من ...

واي آره عزيزم همون آيسا 

جدي؟چرا نمياد ديگه؟ايشالا سرش به خوشي گرم باشه ❤️

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
عشقم باورم نمیشه 😔😔😔😔 دکترت تغییر دادی نسرین جانم؟

آره ماه قبل گفت اگه باردار نشدم این ماه برم واسه آی یو آی چون هیچ مشکلی نداریم ماه قبل گفت شاید پروژسترون کم باشه که با وجود ۳۰ آمپول جواب نگرفتم .نه دل خودم نه همسرم راضی به آی یو آی نیست . تصمیم گرفتم فعلا دکتر نرم و بیخیال باشم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
آره ماه قبل گفت اگه باردار نشدم این ماه برم واسه آی یو آی چون هیچ مشکلی نداریم ماه قبل گفت شاید پروژ ...

عزززززیزدلم واقعا نمیدونم چی بگم

خدا میدونه چقدر برای تو خوشحال بودم این ماه

فقط میدونم که نتیجه اینهمه انتظار و صبوری و ایمان تو یه اجر عظیم هست عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
من اصلا . یه جورایی حسم میگفت نینی نرگس دختره

جدی

حست در مورد من چی میگ؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
عزززززیزدلم واقعا نمیدونم چی بگم خدا میدونه چقدر برای تو خوشحال بودم این ماه فقط میدونم که نتیجه ا ...

منم مطمنم و به پاداش خدا ایمان دارم .ان شاءالله همین ماه باردار بشی و گل پسرت بیاد تو دلت

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
جدی حست در مورد من چی میگ؟

نمیدونم ولی همش منتظر بودم بیاد بگه دختره انگار از قبل بهم گفته بودن. 

منم یادمه میگفت اولین بار اقدام شده یا اولین ماهش شده

نه اقدام کرد بعد دو روز رفت سونو گفت مایع آزاد دیده شد اومد خونه اقدام کرد و باردار شد

منم مطمنم و به پاداش خدا ایمان دارم .ان شاءالله همین ماه باردار بشی و گل پسرت بیاد تو دلت

خوش به سعادتت نسرینم چقدر پاک و صبوری

چقدر قوی هستی تو ، این ماه بدون هیچ دارویی با توسل به علی اصغر طبیعی برو بدون هیچ دارویی حتی امپول اگر خدای نکرده نشد توکل کن بخدا و ای یو ای کن انشالله که خیره

دعام کن نسرینم میدونم دعاهای فرشته هایی مثل تو در حق دیگزان مستجاب میشه😔😔😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خوش به سعادتت نسرینم چقدر پاک و صبوری چقدر قوی هستی تو ، این ماه بدون هیچ دارویی با توسل به علی اصغ ...

از ته دلم از خدا میخوام خواسته ی دلتون با حکمت خدا یکی بشه و به آرزوهاتون برسید . چاره ای جز صبر ندارم تنها کاری که میتونم دعا کردن هم برای دوستام هم خودم

2706