2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
بخور عزیزم ...فقط عزیزم یادت باش بعداقدام غذای نفاخ نخوری...

باشه ممنون

میگما من امروز برنجی خوردم طوریه فردا شبم بخورم؟

یعدش اسطوخودوس بخورم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یدونه بود ،،، انسولین دیدی ؟ عین اونا بود،،  خودکاری ان سرشون درجه داره  دیگه دکتر من گفت ...

روژان جانم یه سواللل کفتی به دکترت گفتی ضخامت اندومترت کمه برات دلرو چی نوشت گلم ؟؟ و اندازش چقدر بود؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بچه ها من همین الان کارم تموم شد.خدارو شکر همه چی خوب بود .نی نی هم دختره این همه دعا بی اثر موند ...

عزیز دلم با تمام وجود درکت میکنم اتفاقا ناراحتی منو تو بیشتر به خاطر دعاهایی که کردیم و نتیجه نگرفتیم وگرنه تخمک گذاری و رژیم و اینا بهانه س

نگران نباش حتما به وجودش علاقمند میشی این راهها رو من رفتم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2728
عزیز دلم با تمام وجود درکت میکنم اتفاقا ناراحتی منو تو بیشتر به خاطر دعاهایی که کردیم و نتیجه نگرفتی ...

خدا بچه هاتونو حفظ کنه.ایشالا باعث سربلندیتون بشن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
گلدووووونه جوووون 😍 😍 😍 😍 😍 😍 خیلی خوشحال شدم تیکرت رو دیدم عزیزم 😘❤️❤️❤️ تبریک میگم ایشالا ب ...

عزیزمی.. ممنووووووونم

دعا کن تا آخرش بسلامت بگذره.. 

یادم نیست کدوم صفحه ست، اینم عکسش: 

من شکه شدم

من اصلا . یه جورایی حسم میگفت نینی نرگس دختره

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2738
میخک و گلاب بخور تا پنجم فولی حسابی تپل میکنه بدون‌محرک

گلاب و میخک چجوری بخوریم؟ گلاب برا رژیم خوبه؟ منم مشکل سایز فولیکول دارم و لتروزول میخورم ماه پیش که تغییری نکردن با دارو اینماه نمیدونم. 

نسرین جان از خودت چه خبر ؟دیگه بیبی نزدی؟

امروز پریود شدم مهربون 😔

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
تا جایی که یادمه نرگس یه شب درمیان اقدام داشت 🤔

دو روز قبل تخمک گزاری و روز تخمک گزاری اقدام کرد

گلاب و میخک چجوری بخوریم؟ گلاب برا رژیم خوبه؟ منم مشکل سایز فولیکول دارم و لتروزول میخورم ماه پیش که ...

میخک و دارچین بنداز تو اب جوش دم بکشه بعد روش گلاب بریز با نبات بخور

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706