2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
من کلا دوره هام ۲۹روزس از شانسم این ماه۲۵ روزه شداین ۳دوره یکم قاتی کرد امروز روز۹هستم کاش کیت پرر ...

خب روز شنبه فک کنم بری سونو خوبه. تازه اگه 29هم حساب کنیم دوره هاتو شنبه هم زود. من 24تا26روزه دوره هام روز13رفتم سونو فولیهام 11بودن.

خب روز شنبه فک کنم بری سونو خوبه. تازه اگه 29هم حساب کنیم دوره هاتو شنبه هم زود. من 24تا26روزه دوره ...

آخه ماه قبل روز۱۱ کیتم پررنگ تر بود.اون ماه۲۹ روزه شدم ماه قبلش ۲۷ روزه

خودمم خدایش قاتی کردم.فکر میکنم دون فلفل ک میخوردم قاتی شد وگرنه من همیشه منظم بودم.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعظم جون چرا با وجود رژیم و رعایت روز تخمک گذاری باز ممکنه دختر بشه؟؟؟؟؟؟ مگ نمیگن روز تخمک گذاری ا ...

ببخش من جواب میدم   

آره عزیزم با وجود تخمک گذاری و رژیم هم ممکنه بچه دختر بشه 

آخه این روش ها که صد درصد نیست . 

من خیلی ها دیدم اینقدر رژیم های سخت گرفتن و دارو و آمپول زدن بازم دختر شده , همه چیز دست خداست .

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2728
خب روز شنبه فک کنم بری سونو خوبه. تازه اگه 29هم حساب کنیم دوره هاتو شنبه هم زود. من 24تا26روزه دوره ...

چیکار کنم فولیکولام رشد کنن.۲ روزه ک داریم پیاده رویم میکنم

میخوام زودتر اقدام کنم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببخش من جواب میدم     آره عزیزم با وجود تخمک گذاری و رژیم هم ممکنه بچه دختر بشه  آ ...

ممنون ک جواب دادی عزیزم

نرگس دیگ نیمد تاپیک😢نکنه ناراحته🙁🙁

آخه ماه قبل روز۱۱ کیتم پررنگ تر بود.اون ماه۲۹ روزه شدم ماه قبلش ۲۷ روزه خودمم خدایش قاتی کردم.فکر م ...

خب اینجوری کیت بذار روز 11و12پرنگ نشد برو سونو. اگه پررنگ شد اقدام کن با مشورت دوستای این گروه

مگه چقد فلفل میخوری؟ گرمیجات تاثیر داره 

روزی ۳تا دونه🙈🙈

حالا نمیدونم مال اونه یا از شانس منه

چیکار کنم فولیکولام رشد کنن.۲ روزه ک داریم پیاده رویم میکنم میخوام زودتر اقدام کنم

ورزش خیلی خوبه دکترمم بهم گفت یکم ورزش کن و روغن بزن. من دارو تقویتی هم میخورم ببینم تاثیرداره یانه. سیاهدانه و عسل هم میخورم

خب اینجوری کیت بذار روز 11و12پرنگ نشد برو سونو. اگه پررنگ شد اقدام کن با مشورت دوستای این گروه

میخوام خودمو بکشم روز۱۱ جمعه میشه😕😕

روزی ۳تا دونه🙈🙈 حالا نمیدونم مال اونه یا از شانس منه

خخخ نه بابا ما زن ها هورمونهامون جابجا بشه بیچاره ایم. حالا کیت بذار هرروزیادت نره ببینیم خداچی میخواد. امروز گذاشتی؟ 

توی سونو مشخص میشه  خب بیخیال دیگه خداروشکر آخر راهی و کم مونده گل پسری رو بغل بگیری

ممنون اعظم جون , انشاا... که خودتم صحیح و سالم گل پسرتو بغل بگیری . زودتر این دوران پر استرس رو تموم کنی , هر چند که بعدا دلمون تنگ میشه برا این دوران سخت  

ممنون ک جواب دادی عزیزم نرگس دیگ نیمد تاپیک😢نکنه ناراحته🙁🙁

انشاا.... که با روحیه خوب بیاد . 

کمی سخته تا کنار بیاد باهاش , مخصوصا برا کسی که بچه دومش باشه , حالا خدا رو شکر که صحیح و سالمه . 

2706