2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013586 بازدید | 355184 پست
اخه میگم اونهمه استرس بکشید بعد بگم دختره ممکنه ناراحت بشید واسه همین شاید نگم یه دفعه برم مثل اتنا ...

ان شالله عزیزم مال خودم خوب شد یهویی همه قافلگیر شدین😀😀

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه میگم اونهمه استرس بکشید بعد بگم دختره ممکنه ناراحت بشید واسه همین شاید نگم یه دفعه برم مثل اتنا ...

من مطمئنم مطمئنم نی نی سومت پسره پسر 😊😍🥰

به اتنا هم گفته بودم مطمئنم نی نیت پسره همونطورم شد 

به توهم میگم عشقم نی نی بعدیت پسره .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ان شالله عزیزم مال خودم خوب شد یهویی همه قافلگیر شدین😀😀

اره خدایی عالی بود عشقم

الحمدالله الحمدالله❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
من مطمئنم مطمئنم نی نی سومت پسره پسر 😊😍🥰 به اتنا هم گفته بودم مطمئنم نی نیت پسره همونطورم شد&nbs ...

واااااای سامی اینطوری نگو دلم خوش میشه خیلی 😔😔😔

اره خدایی عالی بود عشقم الحمدالله الحمدالله❤️❤️❤️❤️

قربونت عزیزم ان شالله چن ماه دیگه منتظر خودت باشیم از سونو برگردی عزیزم🙏🙏❤❤❤

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2738
من مطمئنم مطمئنم نی نی سومت پسره پسر 😊😍🥰 به اتنا هم گفته بودم مطمئنم نی نیت پسره همونطورم شد&nbs ...

اره حدست درسته عزیزم😘 ان شالله نی نی فاطمه پسر میشه🙏🙏😍

قربونت عزیزم ان شالله چن ماه دیگه منتظر خودت باشیم از سونو برگردی عزیزم🙏🙏❤❤❤

انشالله اتنای عزیزم دعام کن که دونفسه ای عشقم❤️

وای من همه کارام مونده پس چرا نرگس نمیاد😢😢

واااااای سامی اینطوری نگو دلم خوش میشه خیلی 😔😔😔

اخ من قربون دلت برم خوش باش و مطمئن که حتما حتما خدا بهت میده😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
انشالله اتنای عزیزم دعام کن که دونفسه ای عشقم❤️

حتما عزیزم ان شالله خدا به دخترات یه گل پسر ببخشه .مثل من سوپرایز بشی😁😍🙏🙏باور کن فاطمه هنوزم خیالم راحت نیست منتظرم ۹ برم آنومالی بعد لذت ببرم از بارداریم😑

2706