2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013478 بازدید | 355184 پست
سلام مامان مهرسا جون یه سوال دارم عزیزم من امشب ساعت یازدهیه لکه خون دیدم و علائم پریودی هم دارم اما ...

لکه بینی قبل پری یا برا عفونت یا برا نامنطمی هورمون هاس یا تمبلی تخمدان یا کم شدن پروزسترون بدن.....مهربون جون شما همیشه خونریزی حساب کن..بعد برا روزش ...اخر شب ها بعد ۱۲ شب جز روز بعد حسابه...الان اگه به حا لک هم خون بود جز چهارشنبه حساب میشد

الهم صل علی محمد و ال محمد
راستش عدد نزده alk هم نمیدونم چیه احتمالا طبیعی والا دکتر خودش میگفت ..ای یو ای و من زیاد راصی نیستم ...

آره عزیزم‌آی یوآی درصدش میگن خیلی کمه منم دوبار تاحالا انجام دادم امانشده میترسم مشکل ازاسپرم شوهرم باشه برم نت سرچ کنم ببینم نمیتونم درمورداین Alkیه چیزی بفهمم یانه نگرانم کرده واسه هرکی دیدم عددزده چرا این هیچی ننوشته خدایا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخییی عزیزم ایشالله خداپرنسستوبرات نگه داره واینکه مشکلی نباشه وزودی بارداربشی فدات شم منم کم کاری ت ...

ممنون عزیزم...منم ۶ ماه خونریزی داشتم بند نمی امد دکترا تشخیص ندادن از تیرویدمه فقط پروژسترون میدادن...خودم با چکاب فهمیدم ۷ انتی بادی شدیدا بالا بعد دارو خدا رو شکر خوب م فعلا

آره عزیزم‌آی یوآی درصدش میگن خیلی کمه منم دوبار تاحالا انجام دادم امانشده میترسم مشکل ازاسپرم شوهرم ...

اگه خوب نبود خود ازمایشگاه جلوش علامت میزد ..ازمایش ش عالیه واقعا مشکلی نداره...خودتم با دارو خیلی عالی بودی...طبیعی اقدام کنی زودتر جواب میگیری.استرس نداشته باش دختر

2731
لکه بینی قبل پری یا برا عفونت یا برا نامنطمی هورمون هاس یا تمبلی تخمدان یا کم شدن پروزسترون بدن..... ...

مرسی عزیزم چقدر شما باسواد و با حوصله اید انشالا که هرچه زودتر خداوند حاجتتون رو بده و یه پسر سالم و خوشگل باردار بشید...

مرسی عزیزم چقدر شما باسواد و با حوصله اید انشالا که هرچه زودتر خداوند حاجتتون رو بده و یه پسر سالم و ...

عزیزم لطف داری شرمنده میکنی😄😄 خوشحال میشم کمکی کرده باشم...

اگه خوب نبود خود ازمایشگاه جلوش علامت میزد ..ازمایش ش عالیه واقعا مشکلی نداره...خودتم با دارو خیلی ع ...

مرسی عزیزم فدات شم گلم ممنونم واقعامرسی که وقت گذاشتی وجواب سوالاتم رودادی..شمابرای تنبلی چه دارویی میخوری؟؟

2738
مرسی عزیزم فدات شم گلم ممنونم واقعامرسی که وقت گذاشتی وجواب سوالاتم رودادی..شمابرای تنبلی چه دارویی ...

خواعش میکنم عزیزم کاری نکردم...یه تجربه کوچیکی ک این جند سال دارمه   من اولا روزی دوتا لتروزول میخوردم فولیکول ۲۰ داشتم صخامتم هم خوب بود ..ولی بعد کم کاری تیرویدم کلا بهم ریختم با همون دوز فولیکول بیش از حد رشد میکرد و کیست فولیکولار میشد .۳ بار با کلمیفن و لتروزول اینطوری شدم.و زمان و از دست دادم...و با ۱ قرص هم فولیکول خوب نداشتم..دو روز پیش عکس رنگی گرفتم چون سزارین بودم دکتر گفت احتمالا لوله هات مشکل چسبندگی دارن..هنوز حواب عکس  و دکتر امضا نکرد ببرم نشون دکتر زنان بدم 

@حنانه عزیزدلم انشاءالله فردا با خبرهای خوب بیای تاپیک  فردا ساعت سنو رو بگو منتظرت بمونیم توتاپیک 

خیلی خوشحالم برات انشاءالله فردا یکی از بهترین وقشنگ ترین روزهای عمرت باشه اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خواعش میکنم عزیزم کاری نکردم...یه تجربه کوچیکی ک این جند سال دارمه   من اولا روزی دوتا لتروزول ...

عزیزم ایشالله که مشکلی نیس خدابخواداین ماه باهم بارداربشیم گلم...منم از۱۷.۱۸ سالگی پریودنامنظم داشتم اون موقع من که بلدنبودم مامانم هم سوادآنچنانی نداره دکترامیگفت هورمونهاش بهم ریخته یامیگفتن تنبلی داره منم نمیدونستم که باعث مشکلات باروری میشه بعداتااینکه بعدازازدواجم چن ماهی جلوگیری داشتم بعدش طلیعی باردارشدم که سقط شد 😔😔وبعدش اینطوری یه بار یه سال پطش یه بارم همین ۲مردادآی یوآی کردم که نشدخیلی ناراحتم اصلافکرشم نمیکردم به این روزابرسم وکارم به اینجاهابکشه 😔😔البته الان پریودم منظم شده باقرص مدروکسی پروژسترون

@آیسا جان چرا دیگه نمیای تاپیک ؟جنسیت نی نیت مشخص شد؟فکرکنم تا الان دیگه سنو جنسیت رفته باشی 

انشاءالله با خبرهای خوب بیای تاپیک 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزم ایشالله که مشکلی نیس خدابخواداین ماه باهم بارداربشیم گلم...منم از۱۷.۱۸ سالگی پریودنامنظم داشتم ...

انشالله   مطمعنم که باردار میشی...ولی کاش  بعد سقط عکس میگرفتی..یه دردی داره ولی ارزشش داره رحم و لولها تمیز میشن.دیگه خیالم راحت شد انگار کوه رو شونه م بود ...همش احساس میکردم دارو ها  و اقدامام الکیه ...راستش دردش زیاد بود و مایع ۳ بار تزریق کرد احتمالا گرفتگی هم داشته چون به سختی انگار باز شد.حالا تا شنبه جوابش بیاد سکته نکنم خوبه

2706