2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
عزیزم اسپرم بالای ۲۰ ملیون عالیه..۱۶۸ ملیون کل اسپرم هاس که ۴۲ ملیونشون سالمه.خودتم که میگی فولیکول ...

عزیزدلم ممنونم ازلطفت فدات شم من این سایزفولی هاروباداروبه دست آوردم بدون داروزیر۱۰ هست سایزشون امانمیدونم چرااین ماه نشدواقعامتعجبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اعظم جون اسطوخودوس خوبه شوهرم بخوره؟ میگو سرد نیس؟

اسطوخودوس برا شوهرت عالیه ولی چون یکم تلخه کم بهش بده زده نشه.. میگو سرد نییت اتفاقا گرم طبعش با ادویه ها گرم تر هم میشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
مرسی عزیزدلم خیلی ممنونم که دلداریم میدی واقعا ممنونتم ان شاالله خدا بهترین هارو که لایقشی بهت بده ...

انشاءالله بهترین ها برات اتفاق بیوفته عزیزدلم ❤🙏😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزدلم ممنونم ازلطفت فدات شم من این سایزفولی هاروباداروبه دست آوردم بدون داروزیر۱۰ هست سایزشون امان ...

خوب با دارو خوب جواب داده .ولی شانس ای یو ای مث ای وی اف زیاد نیست زمان بره...به نطرم عکس رنگی بگیر اگه سالم بودی با همون داروها طبیعی اقدام کن...

خوب با دارو خوب جواب داده .ولی شانس ای یو ای مث ای وی اف زیاد نیست زمان بره...به نطرم عکس رنگی بگیر ...

مرسی عزیزم فدات شم شماخودت بچه داری؟؟چن سالتونه؟؟من ۲۳سالمه البته یه سقط توچهارماهگی داشتم که پسربود وکوتاژکردم‌البته بدون دکترودارو وهیچ مشکلی ولی بعدش دکترتشخیص تنبلی دادن وبعداون ۲ساله منتطرم نشده😔😔برام دعاکن عزیزم

2714

@mahiiikhanoom45    

سلام مهتاب جون. خوبی ؟ رفتم دکتر ، سونو رو گفت از هفته ی 32 تا 34 انجام بدم. میشه از وسطای شهریور تا آخرش ب امید خدا . 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
شرمنده گلم خیلی زحمت دادم سوال زیادپرسیدم واقعاچون سنم کمه زیادچیزی نمیدونم..میگم که این pH یعنی چی ...

اشکال نداره بپرس عزیزم... پی اچ یعنی سطح اسبدی و قلیایی...محیط رحم phاسیدی داره برا اینکه اسپرم ها کشته نشن تو محیط واژن باید ph ۷ باشه تا بتونن زنه بمونن... ph ۷ یعنی خنثی بالای ۷ میشه قلیایی زیر ۷ هم اسیدی...ph واژن ۴ونیمه. 

مرسی عزیزم فدات شم شماخودت بچه داری؟؟چن سالتونه؟؟من ۲۳سالمه البته یه سقط توچهارماهگی داشتم که پسربود ...

اخییی عزیزم متاسفم واقعا ناراحت شدم انشالله زودی مامان میشی..به نطرم خودت طبیعی باردار میشی عجله نکن‌..من دخترم ۷ سالشه خودم ۲۸ سالمه.چند سال شوهرم واریکاسل داشت عمل کرد با دارو خوب شده خودم مشکل تیرویبد گرفتم ضخامتم کم بود یکم تمبلی تخمدان ..این ماه عکس رنگی گرفتم و چکاب کامل تا ببینیم خدا چی میخواد

اشکال نداره بپرس عزیزم... پی اچ یعنی سطح اسبدی و قلیایی...محیط رحم phاسیدی داره برا اینکه اسپرم ها ک ...

وااااای نگران شدم‌چون اصلاعددی نزده نکنه همین که میگی باشه وتومحیط رحم بمیرن که من باردارنمیشم واااای الان ازکجابفهمم این Alk یعنی چی وخوبه یابد؟نمیدونم اصلاچیکارکنم ازبس رفتم دکتروداروخوردم شدم مثل پیرزنها

سلام مامان مهرسا جون یه سوال دارم عزیزم من امشب ساعت یازدهیه لکه خون دیدم و علائم پریودی هم دارم اما هنوز خونریزیم شروع نشده حالا نمیدونم امروز روز اول حساب میشه یا چهارشنبه؟؟؟ من دو ماهی بود که بلافاصله پریود میشدم بدون لکه بینی نمیدونم چرا این ماه اینطوری شدمممممم

وااااای نگران شدم‌چون اصلاعددی نزده نکنه همین که میگی باشه وتومحیط رحم بمیرن که من باردارنمیشم واااا ...

راستش عدد نزده alk هم نمیدونم چیه احتمالا طبیعی والا دکتر خودش میگفت ..ای یو ای و من زیاد راصی نیستم اینجا هم چند تا بچها انجام دادن باردار نشدن الان میخوان طبیعی اقدام کنن...

اخییی عزیزم متاسفم واقعا ناراحت شدم انشالله زودی مامان میشی..به نطرم خودت طبیعی باردار میشی عجله نکن ...

آخییی عزیزم ایشالله خداپرنسستوبرات نگه داره واینکه مشکلی نباشه وزودی بارداربشی فدات شم منم کم کاری تیروئیددارم که از۸اومده ۲.۱۴البته من هرروزه هفته بجز۵شنبه هایه لووتیرکسین ۱۰۰میخورم فردام میرم آزمایش بدم ببینم تکون خورده یانه و دوز داروهام عوض کنم آخه میگن میشه پرکاراگه درست وتنظیم دارونخوری

2706