2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
منفی شد.زوده گرچه فکر میکنم مقدار کم تو لیوان ریختم عصرم بزنم یا ن؟ کاش۵شنبه باشه تا راحت باشم.

نه دیگه زوده..احتمالا از دو روز دیگه رنگ میگیره..ولی باید از قبل کیت بزاری که دقیق بدونی از کی رنگ گرفته ..

الهم صل علی محمد و ال محمد
نگران نباش درد دور ناف ۳ ماه اول بیشتر برا کشیدگی پوسه...چون نی نی داره رشد میکنه بدن داره کش میاد ب ...

ممنون عزیزم 😘👍

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیبی چکام چنان منفیه انگاری میخواد بگه محاله مثبت بشم 😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
بچه ها این کیت امروز منه به نظرتون چه جوریاس🤔🤔🤔🤔🤔

این رنگ نگرفته هنوز به نطرم جا داره..میخوای عصر هم یکی بزن شاید رنگ بگیره.یه وقت زمان از دست ندی...اگه باز کمرنگ بود فردا هم دوتا بزار گاهی ال اچ یهو عصر بالا میره 

ممنونم گلم امروز روز۲۹ سیکلم بی بی چک منفی شد    

عجله نکن بذار چندروز بگذره. من بارداری ادلم 5روز گذشته بود بی بی گذاشتم اصلا شکم نمیکردم باردارم دوستم گفت بی بی بذار شاید بارداری

نه عزیزم برای اولی ک اصلا هیچی نمیدونستم ک رژیم میتونه تاثیر گذار باشه اتفاقا دختر میخواستم و سونو ب ...

چه جالب افسانه جان منم تک دخترم...منم رو دخترم مرتب شیر و ماست میخوردم...الانم خیر سرم رژیمم بازم میخورم چیکار کنم واقعا سخته رژیم....خدا رو شکر بعد دوتا دختر با این گل پسری جنست جور میشه...هرچند حرفهای مردم باز تمومی نداره.خوششون میاد ایراد بگیرن

خداروشکر ک باز شده...انشالله اونام نرماله...لکه بینیت تموم شده....من شنیدم.تاچن روز عادیه

اره واقعا خیالم راحته الان دیگه استرس ندارم... لکه بینی ..معذرت میخوام خونابه دارم..حجم دیروز زیاد بود الان کمتر شده..درد دهنه رحمم کمتر شده.

2706