2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبنم چی شد جواب؟ موفق شدی ؟؟😁😁  البته الان زوده که دو رنگ بشه..

منفی شد.زوده

گرچه فکر میکنم مقدار کم تو لیوان ریختم

عصرم بزنم یا ن؟

کاش۵شنبه باشه تا راحت باشم.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مبارکت باشه عزیز دلم.شما داری مامان میشیی

این کیت تخمک گذاریه .اینجوری ک مامان نمیشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2720
بچه ها این کیت امروز منه به نظرتون چه جوریاس🤔🤔🤔🤔🤔

زوده.تخمک گذاریت نیس.عصرم بزار شاید آزاد شد

عزیزم انشاءالله که خیره خوابت  من چندنفر رو دیدم خواب دیدن بچه شیرمیدادن یا شیراز سینشون میومد ...

مرسی قربونت برمِ...حتمن ب فال نیک میگیرم😘😘

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
افسانه جان ی سوالی داشتم...شما قبل بارداری دو تا دختر تون رژیم هم داشتین؟؟یا بارداری سوم فقط رژیم دا ...

نه عزیزم برای اولی ک اصلا هیچی نمیدونستم ک رژیم میتونه تاثیر گذار باشه اتفاقا دختر میخواستم و سونو بهم گفته بود شبیه پسره ناراحت بودم ک چرا دختر نشد آخه خیلی عجیب دختر دوست داشتم شاید به خاطر این بود ک خواهر نداشتم و تک دختر بودم وقتی دنیا اومد و بهم گفتن دختره کاملا شوکه شدم برای دومی هم خودم دیگ بچه نمیخواستم و به خاطر همسرم مجبور شدم قبول کنم  وقتی هم ک راضی شدم طول کشید ک باردار بشم و چند سالی دکتر میرفتم هیچ رژیمی هم رعایت نکردم( دراین حد میدونستم که گرمی باید خورد ولی رعایت نکردیم و همه چی میخوردیم حتی ترشی و سرکه لبنیات ) چون برای خودم خیلی فرق نمیکرد و فقط به خاطر همسرم ترجیح میدادم پسر بشه وقتی فهمیده دومی هم دختره و  واکنش و نگاه اطرافیان(خصوصا خونواده ی شوهرم) نسبت به خودمو شوهرم دیدم تصمیم گرفتم با توکل به خدا و بلافاصله بعداز دومی یکی دیگ هم بیارم و یه رژیم سفت و سخت گرفتیم ک خداروشکر ناامیدم نکرد ببخشید ک انقد طولانی شد

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
سلام خوبی مگه اینکه تو سراغمو بگیری درگیر خونه پیدا کردن و اسباب جمع کردنم🥺

عه چراعزیزم؟؟؟؟خودت خوبی؟وااای چقدسخته اسباب کشی...انشالله یه خونه خوب باقیمت مناسب پیداکنی.....امروز چنده پریته؟

2714
خانمه که ازم گرفت گفت ۳ بار مایع حاجب ریختم تا باز شد...دردش برام زیاد بود ...گفت لوله ها باز شدن ول ...

خداروشکر ک باز شده...انشالله اونام نرماله...لکه بینیت تموم شده....من شنیدم.تاچن روز عادیه

مبارکت باشه عزیز دلم.شما داری مامان میشیی

فدات بشم کیته....به امید خدا امشب مامان میشم برای بار سوم😉😉😉😉😉

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
زوده.تخمک گذاریت نیس.عصرم بزار شاید آزاد شد

نه بابا امشب اقدامه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
اعظم جان عزیرم من از دیروز درد دور ناف دارم میکشه به واژنم دردش مداوم نیست موقع ای که کار انجام میدم ...

نگران نباش درد دور ناف ۳ ماه اول بیشتر برا کشیدگی پوسه...چون نی نی داره رشد میکنه بدن داره کش میاد بیشار از همه به پوست فشار میاد ..نگران نباش نزار پوستت  خشک بشه.

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچها سلام عیدتون  مبارک  ...بچها من دیروز ک پریود شدم  ولی مثل همیشه نیس معذرت میخام خیلی کمتره خونریزیم  و کش داره بازم عذر خواهی میکنم  .مشکلیه ایا ؟؟خودم فکر میکنم رحمم سرده چی بخورم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
من ۱سانت مکسو گذاشتن یکم بیشتر مدیکورو.منفی شد عصرم بزارم یا ن؟ میگم ۱سانت مکسو گذاشتم منفی شد درس ...

وقتی خط کنترل بیفته یعنی درسته...دیگه عصر نزار ..وقتی که صبح یکم پر رنگ شد عصرش بزار .الان زوده برا دو خط شدن از پس فردا دوتا بزار

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706