2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013502 بازدید | 355184 پست
دریا جان نوشته که بعصی شربت های ضد سرفه به بارداری کمک میکنن و ترشحات و رقیق میکنن بعضی ها بدتر ادم ...

ای داد بیداد....پس نخورم....یهویی خشک نکنه همه جارو کویر کنه...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
راستش پست اول و نخوندم دیدم شربت فکر کردم خدایی نکرده سرما خوردی😁😁😁 من هرچی تو نت گشتم گایافنزین ...

گایافنازین یه شربت تک نیست یه ترکیبیه که تو شربتای سرفه هست انگار

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعظم جون من تاحالا مدیکور استفاده نکردم ببخشیدا ارتفاع ادرار همون ۱سانت خوبه؟مکس نوشته۱سانتمدیکور نن ...

شبنم چی شد جواب؟ موفق شدی ؟؟😁😁  البته الان زوده که دو رنگ بشه..

الهم صل علی محمد و ال محمد
ای داد بیداد....پس نخورم....یهویی خشک نکنه همه جارو کویر کنه...

اگه گایافنزین داره بخور..چون دکترت داده شاید خوب باشه ..من تا حالا امتهان نکردم چون خودم نزده میرقصه 😁😁 کویر لوت

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731
گایافنازین یه شربت تک نیست یه ترکیبیه که تو شربتای سرفه هست انگار

عزیزم 

شربت گایافنزین هست و اون خوبه برای قلیایی کردن.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
اگه گایافنزین داره بخور..چون دکترت داده شاید خوب باشه ..من تا حالا امتهان نکردم چون خودم نزده میرقصه ...

نه نه دکتر نداده ....خودم دارم میگم

2738
عزیزم  شربت گایافنزین هست و اون خوبه برای قلیایی کردن.

رز جان یعنی یه شربته که اسمش گایافنزینه یا تو ترکیباتش گایافنزین هست....باید کی و چه مقدار بخورم

قربونت برم الهی .خوبم شکر خداا وااای عزییزم همش به این فک میکنم فردا  قراره چی بشنوم.هم استرس ...

فدات عزيزم اصلا نگران نباش ايشالله اول تنش سالم باشه بعدشم جنسيت دلخواهت ايشالله كه ني ني پسره ولي اگه دختر هم بود ياد كسايي كن كه بچه  دار نميشن اصلا و در حسرت بچه ان و بگو خداروشكر كه خدا منو لايق مادر شدن دونست دختر بركت خونست ♥️

♥️

خواهرای گل من یکشنبه که رفتم سونو و از اونورم رفتم مطب که برام سرمو امپولایی که گزاشتم تو تاپیکو نوشت و دیروزم سرمو امپولارو زدم....

فقط یه سوال اینکه همون روز تو مطب یه امپول بهم زد و خیلیم امپولش درد کرد که گفت این امپول موادش جوریه کهدرد میکنه ولی من متاسفانه نپرسیدم چه امپولی بود...‌‌به نظرتون اون چه امپولی بوده یعنی🤔🤔🤔🤔🤔🤔

دریا جان نوشته که بعصی شربت های ضد سرفه به بارداری کمک میکنن و ترشحات و رقیق میکنن بعضی ها بدتر ادم ...

اومدم 😜

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2706