2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
مامان مهرسا خدایی چی شد که نرفتی لاپارسکوپی؟دقیقا دکترت چرا مخالف بود؟گرچه هزینش خیلی بالاس ولی بجز ...

صبا جان رفتم برام بنویسه..گفت لاپاراسکوپی چرا...اون یه عمل جراحیه..عوارص خودش داره اولا که باید بیهوش بشی که ی عالمه عوارض داره بعد شکم و با گاز پر میکنن که برا قلب و ریه خوب نیست..عکس خیلی راحت و تره ..عوارض کمتر. ننوشت گفت گفت نیازی نیست...

الهم صل علی محمد و ال محمد
کاملا درکت میکنم. عین من بدبخت ۸کیلو بازحمت کم کردم و ورزش مداوم الان همش باید بخورم فقطم ۱۰روز می ...

من فکر کردم خودم فقط چاق شدم😂😂منم ۸ کیلو کم کردم تو ۱ ماه رکورد زدم ۳کیلو نیم اضاف کردم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها اثر فلوکونازول تا چقدر تو بدن میمونه....منظورم قلیای کردنش...باید همون شب اقدام بخوری...من ام ...

بچه ها لطفا پست منو اگه خوندین راهنماییم کنین ممنون

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2720
نگران نباش فلوکونازول تا ۱ هفته تو بدن اثر داره 

واقعا....وای دستت درد نکنه....ممنون خانمی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ای جان پس بعد همسا مامان دوم شمایید یعنی هفته ی دیگ نی نیت بغلته ان شاء الله 😍😍💞 الهی آمین  ...

افسانه جان ی سوالی داشتم...شما قبل بارداری دو تا دختر تون رژیم هم داشتین؟؟یا بارداری سوم فقط رژیم داشتین؟

مامان مهرسا خدایی چی شد که نرفتی لاپارسکوپی؟دقیقا دکترت چرا مخالف بود؟گرچه هزینش خیلی بالاس ولی بجز ...

صبا بخدا نپرسیدم هنوز برا هزینه ش ...فقط داد زد که عمل لازم نیست تا عکست مشکل نداره..عمل جراحی عوارض داره..

2714
فندق جان من هم توکل بارداری ۱۰ کیلو اضافه کردم دخترم باوزن ۳۹۰۰بدنیا اومد تو۴۰ هفته . اتفاقا بعد سز ...

ممنون عزیزم امیدوارم برای منم اینجور باشه گلم دعام کن 🙏🙏

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
ای جان پس بعد همسا مامان دوم شمایید یعنی هفته ی دیگ نی نیت بغلته ان شاء الله 😍😍💞 الهی آمین  ...

توکل بخدا افسانه جان خیلی محتاج دعاتونم عزیزم دعا کن پسرما سلامت بغل بگیرم گلم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
سلام عزیزم جریان لیست چیه؟

عزیزم ختم امروز به نیت شما بود الهی گل پسرت راسلامت به وقتش بغل بگیری گلم 🙏🙏

بچه ها اثر فلوکونازول تا چقدر تو بدن میمونه....منظورم قلیای کردنش...باید همون شب اقدام بخوری...من ام ...

دکترت گفته سه شب نزدیکی داشتهذباشی ؟ ،،اخه دکتر من خیلی حساس بود و همه نتیجه میگرفتن میگفت فقط یه شب اقدام کن ،،دیگه این بار آخری  گفت دو شب پشت هم اقدام کن دید شده یک سال اقدامم دیگه به زور گفت دو شب اقدام کن 

😍خدایا شکرت 😍
بچه ها لطفا پست منو اگه خوندین راهنماییم کنین ممنون

توت فرنگی عالیه ،،،من وقتی میخوردم نیم ساعت بعدش ترشح های کش داری داشتم قشنگ حس میکردم چقد تأثیر داره توت فرنگی 

😍خدایا شکرت 😍

سلام صبح عیدتون مبارک بچه ها 

روژان.  طیبه و نرگس جان این سه روز ختم به نیت شما خونده شد 

ان شاءالله آقا امام زمان دل هر سه تا تون رو با یه گل پسر سالم و صالح شاد کنه عزیزان 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
دکترت گفته سه شب نزدیکی داشتهذباشی ؟ ،،اخه دکتر من خیلی حساس بود و همه نتیجه میگرفتن میگفت فقط یه شب ...

آره عزیزم دکترم گفته

2706