2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010567 بازدید | 355183 پست
انشالله که بارداری عزیزم وخدا بهت یه پسر ناز داده😍😍

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توکل بخدا انشاالله مامان شدی و بیبی زود زدی🤲

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
از فردا شب عزیزم

خوبه پس اقدام کن ان شاءالله گل پسرت داره میاد تو دلت

2456
ماهور پری شد مامان مهدیم فعلا بیبیش منفیه

مامان مهدی منظورت منم.به فال نیک میگیرم چون من مامان هدیه هستم اسم خودم نسرین

آخیش خداکنه نیاد ایشاله با خبرهای خوش بیایی تاپیک عزیزم

توکل بر خدا 

سلام دوستای گلم عید تک تک تون مبارک تبریک ویژه هم به سیدای گل تاپیک مون😘😘.. الهی ک به حق این روز عزیز خدا خودش گره گشای کار همه ی مسلمونا بشه و همه ی منتظرا هم این ماه دیگ ماه آخر انتظارشون باشه وبه لطف خودش حاجت روا بشن🤲🤲😍💚

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

فدات افسانه جون اخر هفته اینده ۳۸ تموم میکنم الهی همه باردارها بسلامتی فارق بشن دعام کن عزیزم 

ای جان پس بعد همسا مامان دوم شمایید یعنی هفته ی دیگ نی نیت بغلته ان شاء الله 😍😍💞

الهی آمین اگ قابل باشم دعاگو هستم 🤲💚

2714

بچه ها هستین یه سوال بپرسم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
مامان مهدی منظورت منم.به فال نیک میگیرم چون من مامان هدیه هستم اسم خودم نسرین

آهان😅ایشالا ک ب واقعیت تبدیل بشه عزیزم😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
14

عزیزم حتما باید محرک بخوری..البته زیر نطر دکتر اگه پیش یه دکتر زنان بری خودش تشخیص میده چی بنویسه..چون با فولیکول ۹ روز ۱۴ واقعا کوچیکه...ولی ۱ دوره دارو بخوری عالی بالا میره..اگه وزنت بالا هم هست یکم پایینش بیاری هم خوبه..اگه میتونی تحرک داشته باش ورزش کن پیاده رویی خیلی خوبه

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم کارشناس های رادیولوژی انجام میدن خود دکتر انجام نمیده  ضمنا خانومه چرا تشخیص نداده گرفتگ ...

راستش خانمه چیزی نمیگفت فقط بار اخر گفت باز شد گفتم به نطرت گرفتگی نداشت چون دردش زیاد بود.گفت اگه داشت هم باز شد..گفت دکتر نشون بدی تشخیص میده...تا ۴ روز دیگه دکتر بیاد جواب و نگاه کنه ببینم چی میگه

عزیزم درد داشتی احتمالا لوله هات بسته بوده و بازشده بعد عکس باردارمیشی عزیزم 

اره فکر کنم بسته بود چون بار سوم با حجم بیشتری وارد کرد و گفت که مایع به شکم رسیده...دکتر هم گفته بود بعد عکس تا ۳ ماه احتمال بارداری زیاده چون لوله هات و رحم  تمیزن ..من به ۳ ماه دیگه هم قانعم اگه خدا بده..😁 

سلام عزیزم خوبی این جواب سونو همسرمه میتونی بخونین مشکلی دارهه؟؟؟؟

عزیزم واریکاسل داره...حتما نشون ارولوژی بده گرید ۱ و ۲ هم هست ...من شوهرم ۲ و ۳ بود عمل کرد..چون رو اسپرمش شدیدا اثر  بدی گذاشت

بچه ها اثر فلوکونازول تا چقدر تو بدن میمونه....منظورم قلیای کردنش...باید همون شب اقدام بخوری...من امروز پونزده سیکلمه و امشب اقدام دارم تا سه روز...و از دوازده قاعدگی شبی یکی فلوکونازول ۱۰۰ خوردم که دیشب تموم شد حالا اثر قلیای کردنش تا امشبو سه شب دیگه هست تو بدن یا نه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706