2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست

ببخشید که بازم سوال میپرسم.من امروز رفتم باشگاه وورزش سنگین کردم بعد الان دیدم یه لکه خیلی خیلی کمرنگ روی لباس زیرم هست.یعنی دارم پریود میشم یا به خاطر فشاری که روم بود این لک رو دیدم😢من۵روز دیگه باید پریود بشم

خدایا شکرت......🥰من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخ بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دوقلب دارد ضربان⁦❤️⁩⁦❤️⁩🤰👶.
عزززززززززززززززززززززززززززززززیزدل خودمی اخه سامی جونم انشالله همیشه شاد، سلامت، خوشحال و کامروا ...

ممنونم خواهرم انشاءالله همه ی این دعاهات به خودت برگرده توهم عشق خودمیییییی خواهرخوبم😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله ک ب زودی یکی یکی پله های ترقی روطی میکنی...وماهم.منتظر میمونیم ک باخبرای خوش بیای🙏🙏

ممنونم فاطمه جون الهی قربونت برم مرسی که دعاهای قشنگ برام میکنی ....انشاءالله توهم این ماه یه گل پسری میاد توی دلت ودلشاد میشی وماروهم خوشحال میکنی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزم ان شاءالله بحق آقا امام زمان عج هر آرزویی داری بهش برسی و اون پیشرفتی که میگی چن برابرش نصیبت ...

چقدر قشنگ برام دعا کردی خواهرم من رو شرمنده خودت کردی 

....ممنونم اعظم جون خیلی خیلی ازت ممنونم بابت دعاهای خوب وقشنگت الهی قربونت برم واقعا ازت ممنونم دعات آرامش خاصی به قلبم داد ممنون خواهرم🙏❤

2731

سیدای تاپیک عیدمون خیلی مبارکمون باشه انشالله 💚🍃💚

الهی به حق حیدرمون علی ع همه دوستان به تک تک ارزوهای قشنگشون برسن و گوشه ای از کرامت و فضیلت خانم فاطمه زهرا شامل حال هممون  بشه ❤🍃❤

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
😭😭😭سااامیااار جووون گریم گرفت نمیدونم چراااا😭😭😭😭

آخ الهی من قربونت برم نرگس جون ببخش من رو خواهر شرمنده نی نیت هم شدم ‌.....

انشاءالله پس فردا با اشک شوق بیای تاپیک وباخبرخوشت اشک من ودربیاری اون به این در بشه😊

این روزها همیشه توفکرتم بی صبرانه منتظر ۳۰ هستم انشاءالله بهترین روز زندگیت بشه وبه خواسته قلبیت برسی عزیزدلم❤🙏

مرسی عزیز دلمممممم خیلی ممنونم ازاین خیلی ناراحتم که چرا پریود نمیشم پس حداقل تکلیفم معلوم شه

یک هفته صبرکن اگه نشدی برو آز بده مثبت بود که خداروشکر باتوجه به بی بی چک منفیت تو۳۱ سیکل اگه آزمایشتم منفی بود دوتا امپول بزن تا پریود بشی وراحت بشی تا دوباره بری اقدام....

نفست حقه خواهر....دعام کن....که سخت محتاج دعاتم😘😘😘😘😘😘

فدات بشم عزیزمیییی حتما حتما 🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤

2738
آخ الهی من قربونت برم نرگس جون ببخش من رو خواهر شرمنده نی نیت هم شدم ‌..... انشاءالله پس فردا ...

الهی قربونت برم بی نهایت بیشتر از هرزمانی محتاج دعاهای  بی منت شما با اون دلهای پاکتونم.دشمنت شرمنده عزیزم.اینقد قشنگ نوشته بودی که اشکم دراومد

میگم کسی تعبیرخواب بلده عایا؟پریشب خواب دیدم رومبل خونه داداشم دراز زیرپتو بعد یهو دردی توسینه م احس ...

عزیزم انشاءالله که خیره خوابت 

من چندنفر رو دیدم خواب دیدن بچه شیرمیدادن یا شیراز سینشون میومد وهمون ماه باردار شدن

بقیه هارو بی خیال بهتره تعبیرنکنی همین مورد اول رو به فال نیک بگیر هر روز صدقه بزار کنار انشاءالله خیره

بعدشم این مدت فکرت خیلی مشغوله بی تاثیرنیست رو خوابت

سلام مامان ستایش جون شکر بد نیستم .امروز ۳۰ سیکلم و ۱۹ روز از یدونه هاش سی جی که زدم میگذره دیروز بی ...

توکل بخدا انشاالله مامان شدی و بیبی زود زدی🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
خانوما تروخدا دعام کنید بخدا من خودمو آماده کرده بودم برای پریود ولی وقتی عقب انداختم خیلی امیدوارش ...

عزیزدلم میدونم سخته.....

آدم وقتش رو میزاره فکرش رو میزاره برنامه ریزی میکنه رژیم دکتر سنو کلی گرفتاری آخرش وقتی بی بی منفی میشه دنیا سرآدم خراب میشه 

اینجور موقع ها که دلت خیلی میگیره به اون زوج هایی فکرکن که دکتر بهشون میگه فقط ای وی اف و میرن کلی هذینه میکنن داروهای سنگین ومحرک های قوی استفاده میکنن انتقال جنین وعمل وهمرو به جون میخرن وآخرش سر موعد پریود میشن این یعنی خود داغون شدن .....همیشه تو شرایط سخت به ازخودت سخت تر فکرکن بزار دلت آروم بگیره ....

تازه تو طبیعی میتونی بدون هیچ هذینه ای اقدام کنی اونایی که هذینه سنگین ای وی اف وای یو آی میکنن جدا ازناراحتی برای باردار نشدنشون برای هذینه و اون عمل های سرپایی دلشون میسوزه 

خواهرم میدونم آدم دلش میگیره اما قوی باش پس فردا اون بچه ای که میاد تودلت یه مامان قوی میخواد 

مطمئنم خیلی زود جواب میگیری  فقط نا امیدی وناراحتی واسترس رو کاملا از خودت دور کن .....حالا که این ماه نشد تلاش کن برای ماه بعد اگه مدام توفکروخیال واسترس باشی ماه بعدتم از دست میدی بخدا خیلی هارو دیدم دقیقا همون ماهی که بی خیال بودن باردار شدن بعد یک سال دوسال چندسال پس از این به بعد به چیزهای خوب وخوش فکرکن بزار دلت هم شاد بشه وخنده بیاد رولبهات و تخمک خوب رشد کنه برای ماه اینده.

۲۲۰۰

فندق جان من هم توکل بارداری ۱۰ کیلو اضافه کردم دخترم باوزن ۳۹۰۰بدنیا اومد تو۴۰ هفته .

اتفاقا بعد سزارینم در عرض ۱۰ روز به وزن قبل بارداری رسیدم تو مطب زنای زائو تعجب میکردن که چطور انقدر خوش اندام شدی سریع حتی دوستهام مدام سوال میکردن چی کارکردی انقدر سریع برگشتی به قبل

ولی من کاری نکردم چون فقط ۱۰ کیلو اضافه کرده بودم بخاطر همین 

نزدیک ۶ کیلوش که بچه و جفت وکیسه آب بود اون ۴ کیلو هم با بچه داری ونخوابیدن توشبهای اول وگن زدن کلا ازبین رفت 

اصلا فکرنکن چون ۹ کیلو اضافه کردی بچت ریزه دوستمم مثل من ۱۰ کیلو اضافه کرد بچش ۴ کیلو بدنیا اومد

اتفاقا کم اضافه کردی بهتر  زودتر به اندام قبلیت میرسی .

الهی قربونت برم بی نهایت بیشتر از هرزمانی محتاج دعاهای  بی منت شما با اون دلهای پاکتونم.دشمنت ش ...

فدات بشم همیشه دعاگوتم خواهرم عزیزدل ماهستی 😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤

عزیزای دل عیدتون مبارک باشه       

انشاءالله تا رسیدن محرم همگی به آرزوهای قشنگتون رسیده باشید ونی نی تودلتون باشه آمین یارب العالمین 🙏❤😊

امیدوارم امسال عید ۹۹همگیتون چه نی نی هاتون تودلتون باشه چه توبغلتون وهیچ کدومتون دیگه تو لیست انتظار نباشید 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

2706