2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
الان تو ۳۷ هفته هستم عزیزم  منم شکمم سفت میشه نفسم تنگ میشه درد واژن دارم شکمم که سفت میشه خیلی ...

وای دقیقا منم اینجور میشم . شما حداقل هفته هات بیشتر از من هست . من خیلی نگران میشم

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من دختر اولم 41هفته شدم دردم نگرفت صبح ساعت 8 آمپول فشار بعد هم کیسه اب را پاره کردن ساعت 1بعدظه ...

مرسی گلم

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2728
وای دقیقا منم اینجور میشم . شما حداقل هفته هات بیشتر از من هست . من خیلی نگران میشم

به من گف اخر ۳۸ دیگه بچه ات کامل کامل ترس نداره حالا نمیدونم چیکار کنم

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
سونو رفتی بچت چند کیلو بود ?

۲۲۰۰

صبح یکی عصریکی. روز13 شده بود تازه 11.بعدش بادکش کردم اینماه بعد پاکی میخوام بادکش کنم تا ببینم تو س ...

فکر کنم لترزول رو دوتاشو با هم باید خورد , من از شب سوم تا هفتم شبی دوتا با هم میخوردم . سایزشون خوب میشد . 

استرس نداشته باش , عسل و سیاهدونه هم بخور خوبه 

آب هویجم بخور . انشاا... موفق بشی

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
آره پسره , ولی من فقط چند ماهی رژیم بودم دیگه رژیمم قطع کردم , موقعی که حامله شدم اصلا رژیم نداشتم , ...

کارایی که برا پسرشدن بچتون کردین فک میکنین موثرترینش ها کدوما بودن لطفا میگین

فکر کنم لترزول رو دوتاشو با هم باید خورد , من از شب سوم تا هفتم شبی دوتا با هم میخوردم . سایزشون خوب ...

ممنونم عزیزم دکترم گفت یکی صبح یکی عصر بخور. عسل سیاهدونه هم هرصبح ناشتا و قبل خواب میخورم ماه پیش که ج نداد ببینم اینماه خداچی میخواد. ابهویجم گذاشتم تو لیست. 

خانما عیدتون مبارک

ایشالا این ماه همگی مامان بشین❤❤❤❤❤

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706