2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست

بچهااااا میشه امشب برامنم دعا کنید لطفا 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

سلام وارث شکوهمند غدیر،مهدی جان

ما غدیریان آخرالزمان باسبدهای معطر نرگس، کنار برکه ی انتظار،سبزو امیدوار وخستگی ناپذیر، چشم براه توایم تا بازآیی وغدیر را احیا کنی

ای وارث غدیر بپاخیز

عزیزان دلم عیدتون مبارک

بزرگترین عید شیعه بر خواهران عزیزم مبارک

خدا رو قسم میدم به عظمت این روز و به حق علی به زودی زود همگی حاجت روا بشید❤️❤️❤️

نسرینم از خدا برات یه اتفاق خوب خواستم

نرگسم برای دوروز دیگه بهترین سورپرایز خواستم

طیبه . روژان. ابی. براتون یه شادی عمیق خواستم

و برای تو دلی مامانای گل و مامانای جدید سلامتی خواستم

و یه عالمه نی نی و بی بی مثبت تا ماه محرم برای مامانای منتظر خواستم

مخصوصا فاطمه. دریا. اعظم . ماهور. رز. نازگلی. جیگرشوشو.مامان ستایش. باران. هلن. امیرعلی۹۹. امیدوار، ادریناتی، التن، روز۹۷. صبا.سامیار. فران. ستاره. یاس. دلک. زیبا. و همه مامانای منتظر که اسمشون تو ذهنم نیست اما تو دعای کلی م هست

شما هم منو دعا کنید که سخت محتاج دعاهاتون هستم❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باورزش ورژیم های سخت ده کیلو کم کردم که موقع بارداری خیلی سنگین نشم اما بااین رژیم پسر تقریبا برگش ...

چجوری رژیم گرفتین من که نه وزن اضافهکردن نه هیچی یه مدت جاریم هی میگفت چه لاغرشدی

2456
چجوری رژیم گرفتین من که نه وزن اضافهکردن نه هیچی یه مدت جاریم هی میگفت چه لاغرشدی

من کلا خیلی زود چاق میشم بخاطر همین مجبورم دائما رژیم باشم ولی برای بچه نمیشه باید هردقیقه یه چیزی بخوری 

من کلا خیلی زود چاق میشم بخاطر همین مجبورم دائما رژیم باشم ولی برای بچه نمیشه باید هردقیقه یه چیزی ب ...

دگرژیم خاصی دارین مثلا زیرنظر پزشک یا خودتون؟ میشه بگین چجوریه رژیمتون استفاده کنم ممنون میشم من دکترم رژیم خاصی نداد داروگیاهی داده

خدا نکنه عزیزمممممم...راستش اول دهانه رحمم و پیدا کرد بماند ک چقدر عقب بود و چقدر سرفه کردم تا ماه د ...

مامان مهرسا خدایی چی شد که نرفتی لاپارسکوپی؟دقیقا دکترت چرا مخالف بود؟گرچه هزینش خیلی بالاس ولی بجز موضوع هزینه دلیل دیگه ایی داشت؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
قربونت چشم حتما خاله جونش دارم تك تك اسماتو ميگم براش😘

فداش بشم من

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2714
دگرژیم خاصی دارین مثلا زیرنظر پزشک یا خودتون؟ میشه بگین چجوریه رژیمتون استفاده کنم ممنون میشم من دکت ...

آیداجون اگه بخوای من یه رژیم بینظر دکترم بهم داد تایک سالم هرچی میخوردم برنگشت بهت بدم ظرف ۴۰شب ۸کیلو کم کردم بدون بازگشت 

ولی بدنت حسابی ضعیف میشه اگه قصد بارداری داری بیخیال رژیم لاغری بشو

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
من خیلی میترسم شکمم خیلی سفت میشه نفسم تنگ میشه دکتر گفته اخر ۳۸ با امپول فشار بچه ام بدنیا بیاد نمی ...

کی میشی 38هفته آذر جون تیکرت اگ چهل هفته باشه یعنی یه هفته دیگ😍

چرا بترسی عزیزم ان شاء الله که خدا خودش کمکت میکنه و به حق این ماه عزیز خودتو نی نیت صحیح و سالم باهم میرید خونه🤲🤲

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
باورزش ورژیم های سخت ده کیلو کم کردم که موقع بارداری خیلی سنگین نشم اما بااین رژیم پسر تقریبا برگش ...

ایشالا این ماه حامله ای بعد زایمان ب وزن قبلت برمیگردی

منک هرچی بخورم فیکس میمونم.تغییر نمیکنم😌

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من خیلی میترسم شکمم خیلی سفت میشه نفسم تنگ میشه دکتر گفته اخر ۳۸ با امپول فشار بچه ام بدنیا بیاد نمی ...

الان هفته چندمت هست ?

منم شکمم خیلی سفت میشه و نفسم تنگ میشه 

دردهای پریودی هم دارم و زیر دلم درد میگیره ,شما هم اینجورین ?

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
من کلا خیلی زود چاق میشم بخاطر همین مجبورم دائما رژیم باشم ولی برای بچه نمیشه باید هردقیقه یه چیزی ب ...

میگما باید تو این دوران خ بخوریم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706