2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست

بچها اینجا کسی بوده با امپول فشار زایمان طبیعی کنه

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نکنه عزیزمممممم...راستش اول دهانه رحمم و پیدا کرد بماند ک چقدر عقب بود و چقدر سرفه کردم تا ماه د ...

بمیرم برات چقد اذیت شدی.ان شااله این ماه دیگه باردار میشی و راحت میشی از این همه استرس و برو و بیا

بمیرم برات چقد اذیت شدی.ان شااله این ماه دیگه باردار میشی و راحت میشی از این همه استرس و برو و بیا

وایییی عزیزم خدانکنه این چه حرفیه اخه.....واقعا اینماه دیگه بیاد راحت شم ..به ماه بعد هم من راضیم اگه خدا بخواد😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
نمیدونم واقعا درسته گفتش که من هی میگم درد داشت یا نگم بهتره.البته ۲ نفر جلو من رفتن درد نداشتن من ف ...

دقیقاا به خاطر این درد داشت اگه باز بود و مشگلی نبود اینهمه درد نمیکشیدی😚😚

دقیقاا به خاطر این درد داشت اگه باز بود و مشگلی نبود اینهمه درد نمیکشیدی😚😚

خودمم شک کردم به گرفتگی..چون دردش برام مثه زایمان بود...شانس من دکتر نبود ک ‌عکس و امضا کنه توصیح بده خانمه هم گفت فقط دکتر میتونه تشخیص بده..من فکر کردم دکتر برام انجام میده این همه راه رفتم ..نگو کاردان بود خانمه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
بچها اینجا کسی بوده با امپول فشار زایمان طبیعی کنه

من دوتا

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
من دوتا

کی امپول را بهت زدن کی دردات شروع شد چقدر طول کشید بچهات بدنیا بیان

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
کی امپول را بهت زدن کی دردات شروع شد چقدر طول کشید بچهات بدنیا بیان

چهل هفته و سه روز....زایمان اول یه کم بیشتر طول کشید ولی زایمان دوم ۱۲ قطره از سرم که رفت شروع شد....هر دوتام هفت هشت ساعت طول کشید....کیسه ابو هم سر هردوتا خودشون پاره کردن

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
خودمم شک کردم به گرفتگی..چون دردش برام مثه زایمان بود...شانس من دکتر نبود ک ‌عکس و امضا کنه توصیح بد ...

عزیزم کارشناس های رادیولوژی انجام میدن خود دکتر انجام نمیده 

ضمنا خانومه چرا تشخیص نداده گرفتگی داشت یا نه؟

مال منم اونموقع دکتر نبود ولی اون خانومه گفت بسته بود و سپتوم هم داری 

منم خیلی خیلی درد کشیدم وحشتناک بود .

بعد سه بار تزریق گفت باز شد 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
این سنو روز چندم سیکل؟

14

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
چهل هفته و سه روز....زایمان اول یه کم بیشتر طول کشید ولی زایمان دوم ۱۲ قطره از سرم که رفت شروع شد... ...

من خیلی میترسم شکمم خیلی سفت میشه نفسم تنگ میشه دکتر گفته اخر ۳۸ با امپول فشار بچه ام بدنیا بیاد نمیدونم چرا از امپول فشار میترسم

قربونت برم که تو شدی سنگ صبور بچه ها تو تاپیک....سامیار من اصلا دوست ندارم دوقلو بشه‌...خدارو شکر که ...

ممنونم دریا جون بابت لطفی که بهم داری قربونت برم

اینکه دوقلو بشه احتمالش خیلی کمه از لحاظ علمی 

ولی اینکه درصد بارداریت کم باشه نه اصلا این فکرونکن خوب فکر کن تا برات خوب پیش بیاد 

به نظر من درصد بارداریت با این آمپول ها ومحرک ها خیلی بالاهه این ماه من حسم میگه مثل دوتا گل دخترهات پسرت هم ماه اول اقدام میشینه تودلت اصلا نگران هیچ چیزی نباش قربونت برم 

انشاءالله همین ماه اول اقدام خدا یه گل پسرسالم وصالح بهت عطا میکنه ودلشاد میشی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706