2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
بمیییییرم برات. میشه همشو با توضیح کامل بگی. مگه بسته بود که با تزریق ماده رنگی بازشده؟ از ۱تا۱۰۰ ...

خدا نکنه عزیزمممممم...راستش اول دهانه رحمم و پیدا کرد بماند ک چقدر عقب بود و چقدر سرفه کردم تا ماه در امد😁 بعد یه اسپری بیحسی زد به رحم و صدای پبچ و مهره امد نفهمیدم کجام گذاشت ک یه کوچولو درد داشت بعد مایع حاجب وارد کرد که فقط دردش حس کردم مثه پری..سری دوم باز وارد کرد با عکس نگاه کرد باز نشد دوباره باز سوم بیشتر خالی کرد  که مردم و زنده شدم...گفت به شکمت رسید.و دستگاه و باز کرد بعد دیدم پشت کمرم خونه نوار بهداشتی گذاشتم زود کثیف شد..قبلشم ی شیاف دادن که الکی بود 😁 هزینه ش هم ۲۵۰ عکس رنگی با دفترچه و ۶۰ تومن گفت پول مایع حاجب و دستگاه ها هستن .که با هم شد ۳۱۰ هزار تومن...

الهم صل علی محمد و ال محمد
انقدر بد بوده خونریزیت طبیعیه استراحت کن.تا خوب بشی خدا زود پسر تپلیتو بده دیگ اذیت نشی

نمیدونم واقعا درسته گفتش که من هی میگم درد داشت یا نگم بهتره.البته ۲ نفر جلو من رفتن درد نداشتن من فقط درد داشتم ..خیلی شدید بود دفعه سوم دیگه جیغم در امد..به نظر خودم گرفتگی داشت ..قشنگ رحم و تخمدان ها میشد حس کرد کجای بدنن..

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم ارزش درد کشیدن و داشت دیگه با خیال راحت میخوابم همش این استرس گرفتگی لوله اعصابم خورد میکرد..البته هنوز جوابش و دکتر ندیده خانمه گفت دکتر باید نظر اصلی بده..ولی خودش گفت باز بودن

کی باید اقدام کنی

از فردا شب عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2456
نمیدونم واقعا درسته گفتش که من هی میگم درد داشت یا نگم بهتره.البته ۲ نفر جلو من رفتن درد نداشتن من ف ...

گرفتگی داشته ک ۳بار زده😞

میگما روز تخمک گذاریت شوهرت سرکار بود بگو مرخصی بگیره ک تموم بشه.راحت بشی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
به نظرم ارزش درد کشیدن و داشت دیگه با خیال راحت میخوابم همش این استرس گرفتگی لوله اعصابم خورد میکرد. ...

ماهور پری شد

مامان مهدیم فعلا بیبیش منفیه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
گرفتگی داشته ک ۳بار زده😞 میگما روز تخمک گذاریت شوهرت سرکار بود بگو مرخصی بگیره ک تموم بشه.راحت بشی

کاش منطم بود که دقیق روش دستم بیاد..شوهرم ۲ روز کار ۴ روز مرخصیه..شانس میفته همون دو روز😁

2714
ماهور پری شد مامان مهدیم فعلا بیبیش منفیه

ای وای چه بد..انشالله که  اینماه دیگه ماهور جان مامان میشه...انشالله بی بی مامان مهدیه مثبت شه..یه چند روز بی بی مثبت ببینیم لذت ببریم

کاش منطم بود که دقیق روش دستم بیاد..شوهرم ۲ روز کار ۴ روز مرخصیه..شانس میفته همون دو روز😁

حالا منک منظم بود ببین چی شده.بهم خورده

میترسم فولیکولام ب اندازه کافی رشد نکنن

دونه فلفل هرروز ۲تا میخورم.کاش رشد کنن

حالا منک منظم بود ببین چی شده.بهم خورده میترسم فولیکولام ب اندازه کافی رشد نکنن دونه فلفل هرروز ۲ت ...

نگران نباش چرا رشد نکنن..وقتی سیکل ۲۶ تا ۳۱ باشه که همه چیز عالیه...حتما فولیکول خوب داری نگران نباش خدا رو شکر بدون دارو همیشه منطمی حتما فولیکول خوب داری

نگران نباش چرا رشد نکنن..وقتی سیکل ۲۶ تا ۳۱ باشه که همه چیز عالیه...حتما فولیکول خوب داری نگران نباش ...

خدا کنه.دارم میرم پارک پیاده روی کنم

عزیزم این سایز فولی برا روز چند سیکل؟؟اگه برا قبل روز ۸ خوبه ولی برای وسط سیکل واقعا جالب نیست با سی ...

متاسفانه من دوماه پریودیم نامنظم شده 

ی ی هفته قبل لکه بینی داشتم 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
سلام عزیزم واقعا ناراحت شدم چی میتونم بهت بگم خواهرم که تکراری نباشه امیدوارم این آخرین بی بی چک منف ...

مرسی عزیز دلمممممم

خیلی ممنونم ازاین خیلی ناراحتم که چرا پریود نمیشم پس

حداقل تکلیفم معلوم شه

2706