2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
عزیزم حتما صدقه بذار کنار. بهتره تعبیرنکنی. بخاطر فکر و خیال های بارداریه نگران نباش

دقیقن😂😂😂😂😂

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام مامان ستایش جون شکر بد نیستم .امروز ۳۰ سیکلم و ۱۹ روز از یدونه هاش سی جی که زدم میگذره دیروز بی ...

چندروزه معمولا سیکل هاتون؟ 30روز خیلی ها. صبر کن چندروز دیگه ایشاله پری نشدی بی بی بزن. 

دوست جونااااا

ی دوستی  داشتیم اسمش طیبه بود،،،دوتا دختر داشت و سومی رو باردار بود ،،،جنسیت نی نیش مشخص شد؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سلام خانوما میبخشید لکه بینی خیلی خیلی کمرنگ وسط سیکل دلیلش چی میتونه باشه؟

خدایا شکرت......🥰من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخ بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دوقلب دارد ضربان⁦❤️⁩⁦❤️⁩🤰👶.
سلام خانوما میبخشید لکه بینی خیلی خیلی کمرنگ وسط سیکل دلیلش چی میتونه باشه؟

لانه گزینه باید باشه 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2714
دوست جونااااا ی دوستی  داشتیم اسمش طیبه بود،،،دوتا دختر داشت و سومی رو باردار بود ،،،جنسیت نی ...

نه هنوز

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دوست جونااااا ی دوستی  داشتیم اسمش طیبه بود،،،دوتا دختر داشت و سومی رو باردار بود ،،،جنسیت نی ...

سلام گلم نه هنو نرفته واس ان تی...انشالله ک خوش خبربیاد

چندروزه معمولا سیکل هاتون؟ 30روز خیلی ها. صبر کن چندروز دیگه ایشاله پری نشدی بی بی بزن. 

اکثرا ۳۲ روزه ام. آخه آمپول زده بودم گفتن بعد ۱۴ تا ۱۶ روز از تزریق آمپول باید پری بیاد که من امروز ۱۹ روز میگذره

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
اکثرا ۳۲ روزه ام. آخه آمپول زده بودم گفتن بعد ۱۴ تا ۱۶ روز از تزریق آمپول باید پری بیاد که من امروز ...

نسرین جوونم انشالله ک بارداری فداتشم🙏

2706