2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
چرا فایده نداره اقدام کنی اقدامتو قطع نکن بدنت عادت کنه  خیلی ها بودن بعد از ای یو بی‌نتیجه طب ...

من ماه پیش آمپول اچ ام جی واچ سی جی وقرص کلومیفن ومتفورمین ودگزامتازون استفا ه کردم سایزفولی هام توروز۱۶سیکلم ۲۳بودکه آمپول اچ سی جی زدم واسه آزادشدن وبعدش هم آی یوآی که نشد...الان هنوزم متفورمین رومیخورم وقرص اووبوست..دکترم گفت متفورمینواصلاقطع نکن ولی اووبوست روخودم گرفتم میخورم شنیدم خوبه

سلامممم بچها من پریود شدم ..میدونستم امکانش نیستااا ولی خوب به معجزه امیدوار بودم و حالم بد شد راستش ...

ماهورم سلام 

عزیزم پریود شدنت نشونه ی این هست که شکر خدا کیست نشده چون اگر کیست بود تاخیر در پری داشتی با لکه بینی

الان سعی کن با روسهایی که‌خودت میدونی رحمت تخلیه و پاکسازی کنی

چون کلی دارو استفاده کردی اثرش میمونه برای ماه بعدت

اینبار طبیعی اقدام کن انشالله که دلت شاد میشه این ماه 

تا میتونی چیزهای مقوی بخور تو پری 

خدا به همراهت باشه عشقم همیشه❤️❤️❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزدلم الهی قربونت برم اعظم جون که انقدر مهربونی انشاءالله بهترین ها برات رقم بخوره توزندگیت و ...

انشالله ک ب زودی یکی یکی پله های ترقی روطی میکنی...وماهم.منتظر میمونیم ک باخبرای خوش بیای🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزدلم الهی قربونت برم اعظم جون که انقدر مهربونی انشاءالله بهترین ها برات رقم بخوره توزندگیت و ...

عزیزم ان شاءالله بحق آقا امام زمان عج هر آرزویی داری بهش برسی و اون پیشرفتی که میگی چن برابرش نصیبت بشه و غرق در شادی و سلامتی و موفقیت روز افزون باشی و بعدش با خیال راحت اقدامتو بکنی و گل پسراتو باردار بشی و واسه دخمل نازت دوتا داداش خوشگل و خوش تیپ بیاری و دلش رو شاد کنی 

مطمئنم لایق بهترین هایی و باز مطمئن ترم بهشون میرسی 

خدا همیشه پشت و پناهت دوست خوبم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2728

میگم کسی تعبیرخواب بلده عایا؟پریشب خواب دیدم رومبل خونه داداشم دراز زیرپتو بعد یهو دردی توسینه م احساس کردم لباسمودادم بالا دیدم لباس زیرم اومده بالا و نوک سینه مو دیدم یه عالمه شیر اومده بود وهمه رومبلای داداشم ریخته بود و متوجه شدم نوک سینه سمت راستم کنده شده 😟ن خونی دیذم ن اونحا دردی اخساس میکردم فقط نگران بودم و باخودم میگفتم من چ جوری بچه شو روشیربدم😞و اون لحظه سعی میکردم شیرا رو ازمبلای داداشم بپاکم تاکسی متوجه نشه ک لک شیرافتاده😬😬😬😬😬😬😬

دیشبم خواب دیدم سیل اومده و همه خونه هاآوارشده مخصوصا خونه ای ک من توش زندگی میکردم بعدیهوخودموجایی دیدم انگارزلزله اومده بود رفتم مامانم و خواهرموپیداکردم دیذم دارن ب سروکله خودشون نیزنن ومیخان جنازه منو اززیرآواردربیارن اونا منومیدیدن ولی میگفتن هیچی نگو میخایم تورواززیرآواربیاریم بیرون....یه حس بدی داشتم یه جوری ک ازخواب بیدارشدم واقعا فک کردم مرده م و ب خودم نگاه میکردم من روحم یاجسمم هست😣

کسی میتونه تعبیرکنه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
میگم کسی تعبیرخواب بلده عایا؟پریشب خواب دیدم رومبل خونه داداشم دراز زیرپتو بعد یهو دردی توسینه م احس ...

عزیزم حتما صدقه بذار کنار. بهتره تعبیرنکنی. بخاطر فکر و خیال های بارداریه نگران نباش

خانما برا رشد فولیکول ورزش خوبه. تو پریودی ورزش بد؟ من نمیدونم برارشدفولی چکارکنم میترسم اینماهم مث ماه قبل بگه زیاد فرقی نکرده. این جمله رو دکتر که گفت دنیاروسرم خراب شد تو دوماهی که پشت هم رفتم سونو

سلام عزیزان.من خدا بخواد برای اواسط،شهریور میخوام اقدام کنم یه مدتم رژیم دوتا دکتر دیت و پا شکسته اج ...

من 4تا فلوکونازول تو خونه دارم گذاشتم روزای نزدیک اقدام بخورم قبلا دکترم برا پوست داده بود بهم. نشاسته نخوردم بچه ها میگن برا لانه گزینی خوبه. لتروزول هم فولیهام ریز بود ماه پیش و اینماه دکترم نوشته برام 

سلام عزیزم...‌میگم من دیرکز تو سونی فولیکول یه دونه فولیکول سایزش از همه بیشتر بود بعدش دکتر برام آم ...

راستش من ماه پیش یه عالمه فولی ریز داشتم تاپیک زدم تو همین سایت که ممکنه چندقلو بشه اکثرا گفتن نه معمولا یکیش رشد میکنه و تخمک ازش جدامیشه. 

بچه ها من دو روز دیگه ان شااله سونو دارم .تو رو خدا واسه سلامتیه کوچولوم و خواسته ی دلم دعا کنید

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ

مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ

مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَلاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

ان شاءالله چهار شنبه با خبر سلامتی گل پسرت میای و مارو خوشحال میکنی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ماهورم سلام  عزیزم پریود شدنت نشونه ی این هست که شکر خدا کیست نشده چون اگر کیست بود تاخیر در پ ...

بنظرتون تو اون سایز ازاد شدن پس؟ نرم سونو؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706