2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013224 بازدید | 355184 پست
عزززززززیزدلم انشالله وقتی بچه ها سرگرم بچه داری هستند خودتم درگیر یه نوزاد هستی شایدم دوقلو و‌اصلا ...

فاطمه جون خواهرم انرژی مثبت تاپیک دلم ازپست هلن وپست خودت که گفتی شوهرت دیگه همکاری نمیکنه بدجور گرفته بود وقتی این پستت رو خوندم خنده اومد رولبهام ممنونم که هستی خواهرم 😊❤😘🙏

اتفاقا من هم برات دوقلو آرزو کردم توپست قبلیم انشاءالله خدا همین ماه قسمتت کنه خواهرخوبم الهی آمین یارب العالمین .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ممنون از محبتت. ان شاءالله همین طوره که میگی .ماههای قبل کلی علایم داشتم و بیبی چکای هاله دار ولی ای ...

انشاءالله بارداری عزیزدلم خوب تا ۳۰ دوروز مونده هنوز امید هست میگن بتای پسر دیر بالا میره

راستی من هم ماهی که باردار شدم اصلا علائم نداشتم وفکرشم نمیکردم باردار باشم انشاءالله توهم بارداری خواهرم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامممم بچها من پریود شدم ..میدونستم امکانش نیستااا ولی خوب به معجزه امیدوار بودم و حالم بد شد راستش ...

ماهور جون تواز اولین اقدامت بدون مشکل رفتی دارو مصرف کردی 

به نظرمن این ماه بدون دارو ومحرک اقدام کن من حس میکنم بدون دارو وطبیعی زودتر جواب میگیری عزیزم

فقط نمیدونم چرا باید عقب بیفته😢😢😢😢😢😭 که الکی اینهمه امیدوار نباشیم من دیگه داشتم باهاش حرفم م ...

عزیزدلم ناراحت نباش توروخدا خدابزرگه به این فکرکن همیشه همین طوری نمی مونه که پایان شبه سیه سپید است 

امیدت به ماه دیگه باشه مطمئنم زیاد منتظر نمی مونی وزود جواب میگیری❤🙏

2728
دستت درد نکنه عزیزم..بخدا همین محلی ها بهتر جواب میده ...از ترس دکترم نبود عکس نمیگرفتم میگه تا عکس ...

سلام مامان مهرسای عزیز

مگه قرار نبود عکس رنگی ندی لاپاراسکوپی کنی؟!

خدا کمکت کنه عزیزم.

من اینجا به جای تو لرز کردم از ترس.

تنهاکاری که میتونم بکنم اینه برات دعاکنم.

توکل بخدا ایشالا کاملا سالم بشی

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
انشاءالله بارداری عزیزدلم خوب تا ۳۰ دوروز مونده هنوز امید هست میگن بتای پسر دیر بالا میره راستی من ...

ان شاءالله .این ماه فرق دارم امیدوارم باردار باشم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
فقط یکیش بالغه بقیه زیر یازده

دریا جون بقیه زیر ۱۱ هست احتمال اینکه رشد کنن وآزاد بشن خیلی خیلی کمه.خیالت راحت یه دونه گل پسر میشینه تو دلت 

اما به قول گلدونه جون کاری برای خدا نشد نداره

باهمون یه دونه تخمک هم میشه دوقلو باردار شد😊

انشاءالله بهترین ها برات رقم بخوره خواهرم 

با اقدام اولت گل پسرت بشینه تودلت

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

سلام عزیزان.من خدا بخواد برای اواسط،شهریور میخوام اقدام کنم یه مدتم رژیم دوتا دکتر دیت و پا شکسته اجرا کردم چند تا مورد بود میخواستم ازت ن بپرسم ببینم تجربه ای دارید.

شنیدم نشاسته برای روزای اقدام بخوریم خوبه؟

قرص فلوکنازول و لتروزل هم برای قلیایی کردن رحم خوبه؟

ان شاءالله .این ماه فرق دارم امیدوارم باردار باشم

انشاءالله عزیزم ما همه برات دعامیکنیم انشاءالله مستجاب میشه این ماه دعاهامون

انشاءالله عزیزم ما همه برات دعامیکنیم انشاءالله مستجاب میشه این ماه دعاهامون

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دریا جون بقیه زیر ۱۱ هست احتمال اینکه رشد کنن وآزاد بشن خیلی خیلی کمه.خیالت راحت یه دونه گل پسر میشی ...

قربونت برم که تو شدی سنگ صبور بچه ها تو تاپیک....سامیار من اصلا دوست ندارم دوقلو بشه‌...خدارو شکر که احتمالش خیییییییلی پایینه...‌اصلا شاید من این ماه باردارم نشم....ولی کلا میگم بخاطر تحریک تخمک گزاری....چون خودت میدونی من دخترم یکسالشه....به هیچ عنوان شرایط دوتا نوزاد دیگه رو ندارم..‌‌..قربونت برم که واسه همه خیر میخوای...‌الهی به حق این شبو روزای عزیز حاجت روا بشی هرچی که تو دلته.‌‌‌...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فقط یکیش بالغه بقیه زیر یازده

پس امکان دوقولویی صفره عشقم با خیال راحت برو اقدامت کن

دوقلو اکثرا تو سایزهای نزدیک هم یا هم سایز  هست

مثل ۲۱.۲۲ مثلا

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزدلم واقعا شرایطت خیلی سخته درکت میکنم انشاءالله ایندفعه رفتی سنو دوتا فولی باسایزهای عالی داشته ...

ممنونم سامی مهربونم 

بخداقسم که دلم فقط با دعاهای شما اروم و‌خوش هست

فاطمه جون خواهرم انرژی مثبت تاپیک دلم ازپست هلن وپست خودت که گفتی شوهرت دیگه همکاری نمیکنه بدجور گرف ...

عزززززززززززززززززززززززززززززززیزدل خودمی اخه سامی جونم

انشالله همیشه شاد، سلامت، خوشحال و کامروا باشی

درکنار عزیزانت❤️❤️❤️❤️❤️❤️

سلام عزیزان.من خدا بخواد برای اواسط،شهریور میخوام اقدام کنم یه مدتم رژیم دوتا دکتر دیت و پا شکسته اج ...

انشالله به سلامتی

لتروزول محرک تخمک گذاری هست

فلوکونازول واسه قلیایی کردن رحم هست ولی پیشنهاد میکنم استفاده نکن و‌هربار اقدامم دوتا خوردم و‌اقدامم نگرفت و فقط یه اسیب جدی به کبدم زدم با این قرص

نشاسته بعد اقدام میخورن که کمک کنه به لانه گزینی

که کار پروژسترون رو تا حدودی انجام میده

2706