2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013282 بازدید | 355184 پست

بچه ها کسی نیست

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام سوالت چیه خانمی؟

سلام عزیزم...‌میگم من دیرکز تو سونی فولیکول یه دونه فولیکول سایزش از همه بیشتر بود بعدش دکتر برام آمپولو سرم نوشت همه واسه رشد و هم واسه تحریک تخمک گزاری حالا با توجه به اینکه من فقط یه فولی با سایز بالا نسبت به بقیه فولیها داشتم امکان دوقلویی چند درصده 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله حستون در مورد منم درست دربیاد 

ماهور جون ان شالله هرچی دلت میخواد بشه خواسته خدا...

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2728
من سیکلم سیو دوروزس روز سیزده ۱۵ بود....بقیشون کوچیکتر

در حالت کلی به نظر میاد یکی آزاد بشه که احتمال یک قلویی بیشتره ولی خب قانون کلی نیست.. میگن بهترین سایز واسه آزادشدن 18 تا 22 هست ولی فولیکول خودم 26 بود که باردار شدم! 

اگه میخوای دقیق مطلع بشی فقط سونو کمک میکنه.. یعنی قبل از اقدام سونو رو انجام بده

در حالت کلی به نظر میاد یکی آزاد بشه که احتمال یک قلویی بیشتره ولی خب قانون کلی نیست.. میگن بهترین س ...

فدات من سونو رو انجام دادم....فقط میترسم از دوقلو....نمیدونم ماما شبنم چرا قطع دسترسی شده😔😔😔😔

فدات من سونو رو انجام دادم....فقط میترسم از دوقلو....نمیدونم ماما شبنم چرا قطع دسترسی شده😔😔😔😔

اختلاف سایزیشون چند هست مریم سایزهای سونو رو بگو

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

میدونم انجام دادی.. برای اطمینان از یدونه فولیکول گفتم باز میتونی سونو کنی.. 

بسپر به خدا… اکه برات دوقلو در نظر گرفته باشه با یدونه تخمک هم میشه دوقلوی همسان!

همه چیز رو با هم که نمیتونی حل کنی؟! وظیفه ات رو انجام بده باقیش رو بسپر به خدا.. 

میدونم انجام دادی.. برای اطمینان از یدونه فولیکول گفتم باز میتونی سونو کنی..  بسپر به خدا… اکه ...

دوقلو بشه باید خودم سر بنیست کنم

اختلاف سایزیشون چند هست مریم سایزهای سونو رو بگو

فقط یکیش بالغه بقیه زیر یازده

سلام خانومی صبحت بخیر  البته میدونم تازه خوابیدی و تا ظهر هم شاید خیال بیدار شدن نداشته باشی.& ...

سلام عزیزدلم الهی قربونت برم اعظم جون که انقدر مهربونی انشاءالله بهترین ها برات رقم بخوره توزندگیت وبه هرخواسته ای داری برسی.

والا خودم که خیلی دوست دارم همین ماه اقدام کنم خیلی دلم میخواد حتی همیشه عاشق فاصله سن کم بین بچه هابودم ....

تصمیمم تا چند وقت پیش شاید حدود ۶ ۷ماه پیش این بود که امسال یا سال آینده اقدام کنم برای بچه دوم ولی یه اتفاق بزرگ برام افتاد میترسم شناسایی بشم وگرنه میگفتم اما اینطوری بگم  تواین فاصله ۵ ساله یا ۴ ساله من یه پیشرفت بزرگ توزندگی میکنم که اگه این فاصله رونندازم همچنان رویه پله میمونم ودیگه ازاون ترقی وپیشرفت خبری نمیشه یک نوع پیشرفتی که فقط تواین ۴ یا۵ سال میتونه اتفاق بیوفته واگه استفاده کردم بالا میرم اگه نکردم پایین میمونم .بخدا خیلی دلم آرزوم رومیخواد خیلی زیاد وقتی بهش فکرمیکنم قلبم تند تند میزنه  همیشه توخاطرمه حتی یک ثانیه ازمن دورنمیشه ولی بخاطر دخترم وخانوادم مجبورم یکمی صبر کنم تا این پیشرفت توزندگیم اتفاق بیوفته وبعد من اقدام کنم برای بچه دوم.

دخترم ۳ سالشه .خودم۲۳ سالمه.

ممنونم خواهرم برام وقت گذاشتی وجویای حالم شدی برام دعا کن کارام به خوبی پیش بره واین ۵ سال کمتربشه لا اقل ۲سال یا۳سال.

خودمم خیلی دلم میخوادزودتر اقدام کنم وبرای دخترم همبازی بیارم وبه آرزوی دیرینه خودم برسم بیام واینجا بگم عزیزای دل رفتم سنو دکتر گفت نی نیت پسره......

برای آرزوی دیرینه من دعا کن خواهرم توقلبت خیلی پاکه ومهربونی والان دونفسه هستی ونظرکرده خداوند برام دعا کن من هم یک روزی به آرزوم برسم ....

بازم ازت ممنونم انشاءالله پسر قشنگت سالم وسلامت وبوقتش بیاد بغلت ومشکل انتقالیت هم حل بشه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
@سامیار ۱۴۰۲ سلام عزیزم صبحت بخیر الان پیامت رو دیدم بغضم گرفت بی بی زدم منفی بود،روز۳۱سیکلمه چق ...

سلام عزیزم واقعا ناراحت شدم چی میتونم بهت بگم خواهرم که تکراری نباشه امیدوارم این آخرین بی بی چک منفی باشه که میبینی وماه دیگه خدا جواب دلشکستت روبده ویه پسرسالم وصالح بهت عطاکنه 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزززیزدلم انشالله همیشه سرت به خوشی گرم باشه  ممنونم از دعاهای خوبت انشالله ذخیره بشه برای خود ...

عزیزدلم واقعا شرایطت خیلی سخته درکت میکنم انشاءالله ایندفعه رفتی سنو دوتا فولی باسایزهای عالی داشته باشی وبیای واقدام کنی وخدا دوتا پسرصحیح وسالم قسمتت کنه جواب این همه سختی هایی که کشیدی وداری میکشی ‌

من مطمئنم خدا برات یه شیرینی وراحتی بی نظیری درنظرگرفته درجواب این سختی ها ودلشکستگی ها الهی خدا همین ماه این شیرینی رو قسمتت کنه که تا عمر داری همیشه دلشاد باشی 

2706