2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
اوهوم رفتی واسه عکس؟ میگم  میگو رو طوری با زرده تخم مرغ درست کنم یا تخم مرغو حذف کنم؟

۱ ساعت دیگه غذا که خوردیم میرم...من تخم مرغ محلی میخورم صبحانه ...نه حذف ش نکن کمش کن..ی جا میگن خوبه ی جا میگن بد...با میگو که زرده زیادی تو مواد نمیبره استفاده کن...

الهم صل علی محمد و ال محمد
دستت درد نکنه شوخی کردم😁😁  اره باید برم بگردم دنبال کاه 😂

فدای تو حتمن پیداکن بخدا دیدم حتی لوله هابسته بوده باهمین بخور بازشده...فقط تاکیدمامانم اینه ب هیچ عنوان وقتی عرق داری خودتو سرماندی و اززیرپتوبیرون نیای موقع بخور

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدای تو حتمن پیداکن بخدا دیدم حتی لوله هابسته بوده باهمین بخور بازشده...فقط تاکیدمامانم اینه ب هیچ ع ...

دستت درد نکنه عزیزم..بخدا همین محلی ها بهتر جواب میده ...از ترس دکترم نبود عکس نمیگرفتم میگه تا عکس نیاری نمیتونم دارو بدم ..

الهم صل علی محمد و ال محمد
دستت درد نکنه عزیزم..بخدا همین محلی ها بهتر جواب میده ...از ترس دکترم نبود عکس نمیگرفتم میگه تا عکس ...

انشالله ک نتیجه بگیری....لک بینی تموم شد؟امروز میری براعکس

2728
۱ ساعت دیگه غذا که خوردیم میرم...من تخم مرغ محلی میخورم صبحانه ...نه حذف ش نکن کمش کن..ی جا میگن خوب ...

برو با خبرای خوب بیا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

خواهرای گلم اونایی ک بیبی چکشون منفی شده😟واقعا شرمنده تونم نتونستم براتون پست بذارم😟بهتون دلداری بدم...ولی خداوکیلی ب جون بچه م روم نشد بگم پری آخرباش😟چون میدونم همه مون گوشمون پره ازین حرف کلیشه ای......ولی ازته دل دعا میکنم یه روزی رژیم ماهم بره توقسمت هشتگ رژیم🙏انشالله ب امید اون روز.......واقعا روسیاهم نتونستم دلداری بدم......شرمنده همه تونم

نه ویتامین ها رو بخوره. خیلی خوبه انشالله این ماه دیگه باردار شدی اونم نمیخوره..من شوهرم اصلا همکاری ...

اعظم جان قبلا سنگ کلیه داشت میترسم حساس بشه کلیه ش

الان همسرم عطسه میکنه ربطش میده به قرصها و تغییر برنامه غذاییش انقدر که غر میزنه به جونم 

دیشب گفتم ولش کن خدا بخواد بده بدون‌قرصم میده مثل تمام برادراش که پسر دارن و‌اصلا نمیدونن تعیین جنسیتی هم وجود داره 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

سلام دوستای خوبم.. 

به قول فاطمه جان منم نمیدونم برای بیبی منفی تون چی بگم! ولی دلم براتون روشنهههههه.. 

خودم تا ماه قبل همین شرایط رو داشتم، هر ماه حالم بدتر میشد، سنم بالاتر میرفت، نگاهها و حرف و حدیثها و هزار تا چیز دیگه که نمیشه گفت… ولی خدا هست.. حواسشم خیییییلی بهتون هست.. امییییییید   

سلام خانمای گل منم این ماه قرص کلومیفن و متفورمین خوردم و اقدام کردم الانم روز۲۸سیکلمه دوره هام۳۰روزه هست روز۲۶ام سیکلم بی بی منفی شد البته هیچ علایمی هم ندارم😣.ولی هنووز امیدوارم تو رو خدا برام دعا کنید

پسرم دنیام  خدایا خودت مواظبش باش
مرسی عزیزم خیلی لطف کردی ممنوتم واقعپس امروز روز۱۲سیکلم هستم به نطرت ازکی شروع کنم کیت بزنم ازامروزی ...

خواهش میکنم 

بنظرم بخر زودتر و بزن از امروز 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
عزیزم کیت چه مارکی بهتره بخرم؟؟؟راسی من تنبلی که دارم دکترم‌گفته تخمک هام خیلی ریزه بنظرت آزادمیشه ا ...

مکس 14 خوبه 

منم تنبلی دارم 

دکترم بهم متفورمین و ویتاگنوس داده 

اندازه فولیهام بد نیست روز 14 هجده بوده که البته باردار نشدم ماه پیش 

من قبلا ی دوقلو سقط کردم و الان مشکلم کیست و تنبلیه 

ورزش برای ما خیلی خوبه باعث فعالیت تخمدان و آزاد شدنش میشه 

ویتاگنوس میگن برای آزاد سازی خیلی خوبه از دکترت راهنمایی بگیر 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

بچه ها کسی هست منو راهنمایی کنه😔😔😔😔😔

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
میگم شرمنده خیلی سوال میپرسم گلم...من ماه پیش داروخوردم وبعدش آی یوآی کردم که نگرفت ودقیق سرموعدپریو ...

چرا فایده نداره اقدام کنی اقدامتو قطع نکن بدنت عادت کنه 

خیلی ها بودن بعد از ای یو بی‌نتیجه طبیعی باردار شدن 

حالا من تجربه ای در مورد آی یو ندارم گلم 

چ داروهایی میخوردی و نظر دکترت چیه؟؟ 

سلام خانمای گل منم این ماه قرص کلومیفن و متفورمین خوردم و اقدام کردم الانم روز۲۸سیکلمه دوره هام۳۰روز ...

چندم سیکلت اقدام کردی ؟؟؟ 

2706