2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013557 بازدید | 355184 پست
چقد حالتو درک میکنم صبح ساعت۷باذوق پاشدم بی بی گذاشتم دیدم منفیه قشنگ چشمام پر شد کی میشه خوشحال شیم ...

اره والاه منم حال شما رو درک میکنم واقعا سخته 

زندگی زیباست حتی اگر کور باشی😍خوش آهنگ است حتی اگر کر باشی😍اما حیف است اگر ثانیه ای عاشق نباشی😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر عزیزدلم خوشحالم که حال داییتون رو به بهبوده  انشاءالله بی بی چکت سه روز دیگه مثبت میش ...

ممنون از محبتت. ان شاءالله همین طوره که میگی .ماههای قبل کلی علایم داشتم و بیبی چکای هاله دار ولی این ماه تقریبا بی علایم و بیی چکام منفیه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
الهی شاکر نعمت های که دوس داری باشی همیشه

ان شاءالله😭😭😭😭

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
خدارو شکر عزیزم .ممنون انا جون .امیدوارم حست درمورد من هم درست از اب دربیاد😍 انا جون سر ارش قبل از ...

ان شالله که یه پسر تپلی و شیطون توراه داری عزیزم 💕 

من از همون لحظه که بیبی چکم مثبت شد به دلم افتاد که پسره،برای خودم هم عجیب بود ولی حسم درست بود

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2738
آنالی جان شما تو بارداری به پشت یا همون کمر  میخوابیدی ؟

گاهی میخوابیدم ولی ۲ماه آخر فقط روی دست میخوابیدم،بهتره که تاقباز نخوابی خطرناکه

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
گاهی میخوابیدم ولی ۲ماه آخر فقط روی دست میخوابیدم،بهتره که تاقباز نخوابی خطرناکه

انشالله حستون در مورد منم درست دربیاد 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
برای منم دعا کنید امروز روز موعد پریودمه خدا کنه پریود نشم زیر دلم درد میکنه و کمرم هم درد داره اما ...

ایشالا ک حامله ای

کاش هممون حامله بشیم راحت بشیم

تمام

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ن تو واقعیتم میبینه بعدشم پسر شدن بچه بیشترش ب مرد بستگی داره.شمام ک بچه دومته حتما پسر میشه

انشالله...اره واقعا ۹۰ درصد مرد بستگی داره به نطرم..چون اگه من همه چی و رعایت کنم اسپرم y ضعیف باشه چه فایده داره

الهم صل علی محمد و ال محمد
انشالله...اره واقعا ۹۰ درصد مرد بستگی داره به نطرم..چون اگه من همه چی و رعایت کنم اسپرم y ضعیف باشه ...

اوهوم

رفتی واسه عکس؟

میگم  میگو رو طوری با زرده تخم مرغ درست کنم یا تخم مرغو حذف کنم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وااااای عزیزم انشالله خیره خواب های مردا همیشه تعبیر میشه همونطور  انشالله که خدا یه پسر سالم ...

نه ویتامین ها رو بخوره. خیلی خوبه انشالله این ماه دیگه باردار شدی اونم نمیخوره..من شوهرم اصلا همکاری نمیکنه تنها همکاریش خوردن قرص..

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706