2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلامممم بچها من پریود شدم ..میدونستم امکانش نیستااا ولی خوب به معجزه امیدوار بودم و حالم بد شد راستش ...

خدا ایشالا زودی معجزشو نشونت میده.ناراحت نباش عزیزم❤

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلامممم بچها من پریود شدم ..میدونستم امکانش نیستااا ولی خوب به معجزه امیدوار بودم و حالم بد شد راستش ...

وای نه ماهور 

منم خیلی امیدوار بودم 

ولی باز توکل کن بخدا و ادامه بده 

به نظرم دکترتو ادامه بده 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2728
نرم سونوگرافی واسه کیستا بچها؟؟خودشون رفع میشن ؟؟

ماهور جان سرخود كاري انجام نده حتما تحت نظر دكتر خوب باش 

ايشالا نتيجه ميگيري❤️🤲

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
اعظم جون هرچی ب سونوگرافی ز میزنم نوبت بگیرم کسی برنمیداره.یکی دیگم گفت فقط ۵شنبه صبحا هست چیکار کن ...

ببخشید عزیزم دیروز هرکاری میکردم ارسال نمیشد ساست مشکل داشت فکر کنم...برو یه سنو دیگه اگه اون بر نمیداره که یه وقت بدون نوبت نمونی

الهم صل علی محمد و ال محمد
خوب شد بموقع یادم اومد دکتر لتروزول نوشت. یکی صبح یکی عصر بخورم. امروزدوتا باهم خوردم. گفت احتمال مو ...

رژیم تاثیر داره ولی ۸۰ درصد زمان تخمک گذاری مهمه ..والبته ۱۰۰ اسپرم...اگه تعداد اسپرم و تحرکش عالی باشه..زمان تخمک گذاری هم رعایت بشه شانس خیلی بالا میره

عزیزدلم پیام هات وخوندم ومتوجه شدم دردت قطع شده خداروشکر ببخش زودتر نتونستم بیام وجواب بدم امروز از ...

عزززیزدلم انشالله همیشه سرت به خوشی گرم باشه 

ممنونم از دعاهای خوبت انشالله ذخیره بشه برای خودت

اره دیشب هم خوردم و گفتم اگر تکرار بشه قطعش میکنم

انشالله عمری باشه و‌مشکلی پیش نیاد ۱۱ سیکلم میرم سونو

اسم سونو میاد حالم بد میشه

هشت ماهه هربار رفتم سونو با چشم گریون اومدم بیرون 

انشالله خدا واقعا بهم رحم کنه

دیشب همسرم میگفت من چندوقته استخون هام درد میکنه کلیه م تیر میکشه دیگه نه ویتامین میخورم نه غذا 

طبق روال قبل شام بخارپز ناهار سالاد 

اونم خسته شده😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببخشید عزیزم دیروز هرکاری میکردم ارسال نمیشد ساست مشکل داشت فکر کنم...برو یه سنو دیگه اگه اون بر نمی ...

فدات عزیزم

تعطیله تا فردا.پس فردا نوبت میگیرم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزززیزدلم انشالله همیشه سرت به خوشی گرم باشه  ممنونم از دعاهای خوبت انشالله ذخیره بشه برای خود ...

فاطمه دیروز شوهرم ک از خواب بیدار شد خیلی خوشحال بود..گفت خواب دیدم ی پسر خوشکل چند روزه تو بغلمه اینقد خوشکل بود...بعد گفت همون تو خواب هم ببینم...😁😁😁 اونم رعایت نمیکنه دیروز یه عالمه ترشی سیر خورد..گفت ولم کن خسته شدم دیگه.

امروز از صبح مهمان داشتم تعدادشون زیاد بود تا ساعت ۳شب اصلا وقت نکردم بیام تاپیک  چه حس عجیبیه ...

عزززززززیزدلم انشالله وقتی بچه ها سرگرم بچه داری هستند خودتم درگیر یه نوزاد هستی شایدم دوقلو و‌اصلا نتونی بیایی

اونوقت بچه ها میگن

سامیار درگیر رسیدگی دوقلوهاش شده دیگه اصلا نمیتونه بیاد

الهی امین❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
فدات عزیزم تعطیله تا فردا.پس فردا نوبت میگیرم

اره خوبه ..وای شبنم من چند ساعت دیگه باید برم عکس رنگی هنوز یکم لک دارم میترسم همین لک ها برن تو لوله ها بدتر شم..۲ ساعت راه تا سنو شوهرم میگه اگه میدونی نریم..واسه شنبه فقط نوبت میدن که از وقت من میگذره...نمیدونم چیکار کنم 

اره خوبه ..وای شبنم من چند ساعت دیگه باید برم عکس رنگی هنوز یکم لک دارم میترسم همین لک ها برن تو لول ...

شنبه میشه روز۱۲.هرماه چ روزی تخمک گذاری داشتی؟

لک طبیعیه.تا عصر دیگ پاک میشی.عصرم نوبت نداد بهت؟

اگ میبینی دیره برو امروز.یهو دیدی تا ۲ساعت دیگ پاک شدی

2706