2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
ژل رویال اگه طبیعیش باشه که چه بهتر اما کپسولش رو هم تونستی تهیه کنی خوبه ی مولتی ویتامین به نام فر ...

ممنون عزیزم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

@سامیار ۱۴۰۲

سلام عزیزم صبحت بخیر

الان پیامت رو دیدم بغضم گرفت

بی بی زدم منفی بود،روز۳۱سیکلمه

چقد خوشحال بودم دیروز فکرمیکردم خدا زود جوابمو داده حامله ام😔😔😔😔😔😔😔😔

خیییییییییلی ناراحتم😥😥😥😥😥😥😥😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا پریود نمیشم پس

سونو رو که نشون دادم دکترم گفت روزچهاردهم آزاد میکنم تخمک رو

ممکنه آزا‌د نشده باشه وکیست باشه؟؟؟؟

رحمم سالم بود ومشکلی هم نداشت

دوسه روزم هست ترشح دارم

کسی اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟؟؟

2728
نمیدونم چرا پریود نمیشم پس سونو رو که نشون دادم دکترم گفت روزچهاردهم آزاد میکنم تخمک رو ممکنه آزا‌ ...

عزیزم من فقط در این حد میدونم چندتا از رفیقام و اشناهامون حتی بعد تاخیر هم بیبی چکشون حاله نداشت ب اصرار بقیه رفتن آزمایش دادن و فهمیدن باردارن

شماهم صبر کنید انشالله خیره

منتظر گل پسرام  
اینم عکس بی بی چک تا ده دقیقه خونه مادر شوهرمم هستم نمیتونم راحت باشم دارم عذاب میکشم

عزیزم شما باز منتظر بمونین تا پری نیومده همیشه جای امیدواری هست 

گرمی اینا هم مصرف نکین دو روز دیگه برین آز ان شالله مثبته 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
برای منم دعاکن لطفا😢😢

عزیزم ختم امروز به نیت شما بود الهی به حق امام زمان به هر ارزویی داری برسی انشالله🙏🙏

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

سلام دوستان من همیشه پریودهای سنگین وشدید داشتم که مدام میرفتم دکتر و میگفتن چیزی نیست چندماهیه که پریودهام سبک شده ولی همیشه 7 روزه بود امروز 5پریودم 

ولی انگار دارم پاک میشم  خییلی میترسم یعنی ممکنه مشکلی داشته باشم؟؟؟؟؟

سلامممم بچها من پریود شدم ..میدونستم امکانش نیستااا ولی خوب به معجزه امیدوار بودم و حالم بد شد راستش ..ولی خوب راضی به رضای خدا. بنظرتون بچها برم دکتر ؟؟یا این سری طبیعی اقدام کنم ببینم چی میشه ؟دارو مصرف کنم یا نه ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

نرم سونوگرافی واسه کیستا بچها؟؟خودشون رفع میشن ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم شما باز منتظر بمونین تا پری نیومده همیشه جای امیدواری هست  گرمی اینا هم مصرف نکین دو روز ...

فقط نمیدونم چرا باید عقب بیفته😢😢😢😢😢😭

که الکی اینهمه امیدوار نباشیم من دیگه داشتم باهاش حرفم میزدم😭😭😭😭😭

فقط نمیدونم چرا باید عقب بیفته😢😢😢😢😢😭 که الکی اینهمه امیدوار نباشیم من دیگه داشتم باهاش حرفم م ...

عزیزم ناامید نباش 

ان شالله خدا بحق پنج تن دلتو شاد کنه عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
روژان جان لتروزول خوردی معدت درد گرفت؟ منظورت از دلدرد دقیقا کجات بود عزیزم چون من مشکل گوارشی دارم ...

نه من معدم داغونه ولی بالتروزل فقط زیر دلم تخمدانام درد میگرفت ،،اونم ماهای اولی که استفاده کردم بعدش بدنم عادت کرد ،

😍خدایا شکرت 😍
2706