2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
خانما اونایی که سقط کردن علایمش چه جوری؟ من همش درد دارم. بعضی وقت ها هم لکه و خونریزی خفیف دارم.

فقط استراحت کن ،از دستشویی فرنگی استفاده کن ،شیاف پروژسترون استفاده کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
بچه ها من دیروز سونو بودم روز ۱۳ سیکلم بود یه فولی ۲۰ داشتم امشب زیاد پهلو چپم و زیر دلم درد میکنه ...

انقباضات و درد تخمدانت برای اینه که تخمکت داره آزاد میشه 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دایی م کبدش چند سالب بود کمکار شدخ بود ولی الان نزدیک دوماه بود که به شدت بیماریش اوج گرفت و از پا ا ...

وای نسرین جان الان این پستت و خوندم حالم منقلب شد ،پریشب که تو تاپیک گفتی حال دایی ام بده من ی جایی بودم که خیلی بار معنوی زیادی داشت و خیلی برا داییت دعا کردم و خدارو به حق پنج تن قسم دادم ،خداروشکر که بهتر  شده راضی باشید به رضای خدا ،ان شاءالله بهتر بشن

2728
سلام دوستان عزیز من بعد از ی بارداری و سقط  دو بار میکرو : اولیش مثبت ولی سقط   ، دومین ...

ژل رویال اگه طبیعیش باشه که چه بهتر اما کپسولش رو هم تونستی تهیه کنی خوبه

ی مولتی ویتامین به نام فرتیل اید زنانه اونم هست اگر پیداکنی خ خوبه

تو دوران پریودت کاچی درست کن و هر ادویه گرمی که میشناسی بریز توش و مصرف کن 

میخک دم کن بخور برای رشد فولیکول خوبه

اب هویج هم عالیه 

هرچی به دهنم رسید گفتم ان شاءالله که زود زود نتیجه بگیری و باردار بشی

خدا روشکر بهتره. بازم بیمارستانه چون چشماشو باز کرد داره هوشیاریش برمیگرده

خداروشکر عزیزدلم خوشحالم که حال داییتون رو به بهبوده 

انشاءالله بی بی چکت سه روز دیگه مثبت میشه 

والا ماه های پیش الکی هاله مینداخت خبری نبود فکرکنم این ماه خبری هست که هاله ننداخته 

انشاءالله اینبار بارداری عزیزدلم به امیدخدا

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ممنونم عزیزم ان شاﺀالله توی این اعیاد عزیز حاجت روا بشی.. 

ممنونم عزیزدلم از دعای خوبت ❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2738
فدای تو مهربونم که همیشه با حرفات ارومم میکنی سامی جانم اصلا حالم خوب نیست صبح با دردشدیدی بیدار شد ...

عزیزدلم پیام هات وخوندم ومتوجه شدم دردت قطع شده خداروشکر ببخش زودتر نتونستم بیام وجواب بدم امروز از صبح مهمان داشتم تا آخر شب اما قلب وفکرم فقط اینجا بود منتظربودم دخترم وزودتر بخوابونم وبیام تاپیک 

به نظرم چندروز دیگه یه سنو برو خدای نکرده فولیکولت زیاد رشد نکنه برو سنو وهروقت لازم شد آمپول آزاد سازی رو بزن 

فعلا تا سنو بری قرص هات  رو به همین منوال ادامه بده 

انشاءالله این ماه نتیجه میگیری وگل پسری میادوتوی دلت لونه میکنه 

اتفاقا امروز تست زدم مارکش لاوین رز بود،درست عمل نکرد خط کنترلش خیلی کم رنگ بود خط تست هم هاله داره

عزیزم حتما صبح تست بزن مطمئنم مثبته وبارداری 

منتظر عکس بی بی چک مثبتت هستم عزیزدلم 

انشاءالله صبح با لب خندون ودلشاد میای تاپیک 

درسته عزیزم منم سپردمش به خدا  امروز صبح دید خیلی ناراحتم صدام کرده برا خودش دمنوش درست کرده ب ...

کارخوبی کردی نخوردی بزار بدونه درحقت بی انصافی کرده البته که خودش به خوبی این رو میدونه 

امیدوارم این مدت باقیمونده روبسلامتی بگذرونی وگل دخملی رو سالم وسلامت بگیری بغلت واشک شوق بریزی 

امروز از صبح مهمان داشتم تعدادشون زیاد بود تا ساعت ۳شب اصلا وقت نکردم بیام تاپیک 

چه حس عجیبیه انگاری از خانوادم بی خبربودم 

همتون میومدید توذهنم از جلو چشمم رد میشدید 

کل روز وتا شب کنم وبیام تاپیک دلم ترکید 

گوشیم واز سرشب زدم توشارژوآمادش کردم 

وبعد رفتن مهمانهام دخترم رو خوابوندم واومدم تاپیک 

چقدر احساس آرامش میکنم وقتی میام اینجا وشماهارومیبینم وازحالتون باخبرمیشم 

با این‌که خیلی خسته بودم وخوابم میومد وچشم هام دارن بسته میشن کل پیام هاتون رو خوندم نزدیک ۴۰صفحه 

الانم سپیده داده هوا ومن باخیال راحت میخوابم چون از حال خواهرهای گلم باخبرشدم 

یک روزی به امید خدا همتون سرگرم بچه داری میشید ودیگه وقت نمیکنید بیاید تاپیک نمیدونم تواون روزها چطوری از این تاپیک دلبکنم مطمئنن من هر روز به این تاپیک سرمیزنم چون دوساله کارم همینه ونمی تونم بدون این تاپیک بمونم اما شاید شماها چندسال دیگه وقتی با دخترهاوپسرهاتون مشغول بازی هستید وسرتون فوق العاده شلوغه هفته ای یکبار اینجا پیام بزارید شایدم کمتر 

پنج ساله دیگه همتون به آرزوهاتون رسیدید و وقتی یاد این تاپیک میوفتید خنده میاد رو لبهاتون شاید عصر روز دوشنبه وقتی پسرها ودخترهاتون خوابیدن وشما چندلحظه ای وقتتون آزاد میشه؛ بیاید به تاپیک ویه سری به آخرین صفحش بزنید وتواین صفحه ببینید نوشته 

سلام عزیزای دل من رو یادتون هست ؟سامیار هستم 

امروز بی بی چکم مثبت شد امیدوارم حال همگیتون خوش باشه

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

امروز از صبح مهمان داشتم تعدادشون زیاد بود تا ساعت ۳شب اصلا وقت نکردم بیام تاپیک  چه حس عجیبیه ...

سلام خانومی صبحت بخیر 

البته میدونم تازه خوابیدی و تا ظهر هم شاید خیال بیدار شدن نداشته باشی. 

چقدر نگارشت خوبه و حس و حال خوبی به آدم میده 

ان شالله همیشه خوب و خوش و خرم باشی 

چرا میگی پنج سال دیگه ؟ الان دخملت چن سالشه ؟ خیلی فاصله ننداز و تا بازار اقدام و بارداری توی تاپیکمون داغه توام اقدام کن و بسلامتی باردار شو 

قراره تا عید همه باردار بشن به امید خدا توام از قافله عقب نمون 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706