2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
فدات عشقم تو انرژي مثبت اينجايي دعا ميكنم برات هميشه😍♥️ نه من كه پريود نميشدم اصلا 😕 نميدونم اون ...

ممنونم از لطفت عشق جانم

خب بی بی بزار چقدر از اقدامت گذشته

ولی یه دکتری میگفت کسایی که بعد زایمان پریود نمیشن تخمک گذاری هم ندارن پس امکان بارداری منتفی هست

انشالله به وقتش خدا یه دختر خوشگل و‌ناز و سالم بهت بده❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام نرگس جونم،خوبی عزیزم؟  دیگه سراغی از ما نمیگیری  دلم برات تنگ شده  نی نی چطوره ...

سلام انا جون

قربونت برم خوبیم شکر خدا

نی نی هم خوبه خاله جونش

نبودم عشقم مسافرت بودم تازه دیروز برگشتم

ان شااله ۳۰ام قراره برم

خودت چطوری

ارش جونم چطوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شوهرت مشکل واریکاسل نداره...ازمایشش اصلا خوب نیست حتما دکتر ببینه...غِلظت ش کمه تعداد حداقل ۲۰ ملیون ...

تاحالا نرفتيم پيش اورولوژيست فقط به دكتر زنان خودم نشون دادم كه اونم هيچي نگفت هرچي پرسيدم

شما اورولوژي خوب ميشناسين؟

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
سلام عزیزای دل من  امیدوارم همگی خوش باشید و سلامت منو ببخشید با مشکلاتم اذیتتون میکنم یه سو ...

نه عزیزم مشکلی نداره من ماهی که باردار شدم شبی یکی باید لتروزول میخوردم ۵ تا یعنی 

دوشبش را یادم رفت بخورم یعنی سه تا بیشتر نخوردم

بله ولی اگه رو ازمایش تاثیر بد بزاره نیاز به عمل هست...اونایی ک تاثیری روی اسپرم نذاشته باشه عمل نمی ...

عزیزم توی خیلی موارد با عمل واریکوسل اوضاع بدتر میشه. معمولا واریکوسل درجه سه رو با شرط و شروط عمل میکنن

بعدشم این آزمایش اسپرم چون تو مراکز ناباروری داده نشده اصلا بهش اعتباری نیست

خیالت راحت هستم...اره ۲ ساعت سعی کن مایعات نخوری ک دقیق تر باشه...فقط از الان استرس نداشته باش ک مطم ...

باشه

میگم نرمال مورفولوژی مگ نباید بالاتر از ۴درصد باشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2714
يك سالو نيم 

اشکال نداره شوهر خودم خیلی بدتر بود همشون زیر ۱۰ درصد بودن عمل کرد بهترشد دارو ویتامین دادم عالی شد...نگران نباش اگه واریکاسل باشه با عمل خوب میشه اگه فقط ضعیف باشه اونم داروهای خودش و داره ک ۳ ماه اسپرم و عالی میکنه...فقط چرا زودتر ازمایش نداد شوهرت ۱ سال و نیم الکی عقب افتادی

الهم صل علی محمد و ال محمد
تاحالا نرفتيم پيش اورولوژيست فقط به دكتر زنان خودم نشون دادم كه اونم هيچي نگفت هرچي پرسيدم شما اورو ...

کدوم شهری..من خوزستانم .تهرانی نیستم عزیزم..ولی حتما ی ارولوزیت نشون بده خودش سنو میفرسته یا معاینه کنه میفهمه مشکل از کجاست 

الهم صل علی محمد و ال محمد
ممنونم از لطفت عشق جانم خب بی بی بزار چقدر از اقدامت گذشته ولی یه دکتری میگفت کسایی که بعد زایمان ...

دو سه هفته اي گذشته 😅

اره به نظر خودمم الان فكر نكنم باردار بشم اكثر كسايي كه ديدم پريود نميشن اكثرا بعد يك سال ديدم باردار شدن

♥️
نه عزیزم مشکلی نداره من ماهی که باردار شدم شبی یکی باید لتروزول میخوردم ۵ تا یعنی  دوشبش را یا ...

ممنونم اروین جان❤️

خدا حافظ خودت و تو دلیت باشه 🤲🏻😘

دو سه هفته اي گذشته 😅 اره به نظر خودمم الان فكر نكنم باردار بشم اكثر كسايي كه ديدم پريود نميشن اكث ...

خوبه پس بدون دغدغه راحت باش☺️☺️

انشالله به وقتش❤️❤️❤️❤️

اشکال نداره شوهر خودم خیلی بدتر بود همشون زیر ۱۰ درصد بودن عمل کرد بهترشد دارو ویتامین دادم عالی شد. ...

نميرفت از بده همون يكبارم چون دكتر زنان گفت به زور اومد

بعدشم چند بار ازش خواستم بره پيش دكتر اورولوژي قبول نميكنه

ميگه اگه مشكلي بود دكتر خودت ميگفت

ولي من مطمن بودم مشكلي هست

چون من خودم پريودام كامل و منظم سر تايمه

هرماهم ميرم واسه سونو تخمكگذاريمم خوبه ماه پيش دوتا داشتم ١٩ سايزش بود

واي تعجب ميكردم پس چرا نميشم

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
2706