2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013554 بازدید | 355184 پست
عشقم رفتم دکتر ولی اصلا باهاش حال نکردم به شدت پولکی و بی انصاف هست من‌چهارشنبه مطبش بودم گفتم دارو ...

اصلا ازاینجور دکترها خوشم نمیاد پولکی باشن وهرساعت ادم وبگن بیا مطب انشاءالله این ماه نتیجه میگیری ومیری پیش دکترخودت.

من پست امروزت رو خوندم بالاترجواب دادم بعد دیدم دوستان هم نظرشون همین بود که امپول های رشد رو نزنی واقعا هم به نظرم زیاد رشد میکنه با اون امپول ها چون تو مشکل رشد فولیکول نداری افسانه جون با یه دونه این امپول باردارشد اما مشکل رشد فولیکول داشت وفولیکولش ۱۶بود.....اما تو فولیکولت خوب رشد میکنه همون لتروزول رو بخور امپول ازادسازی رو بزن انشاءالله به حق حرمت ماهی که درپیش داریم به حق مظلومیت امام حسین(ع) به حق نا امیدی حضرت ابوالفضل العباس (ع)این ماه اقدامت نتیجه بخش میشه وخدا دوتا پسر صحیح وسالم بهت عطا میکنه تا دیگه ازاین دکتر رفتن وقرص وامپول واسترس وفکرودرگیری حرف وحدیث مردم راحت بشی وزندگی برات بشه فقط آرامش وخنده وخوشحالی وحس ناب رسیدن به آرزوهات

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله گلم دكتر هميشه به من ميگفت اول اوني كه بزرگتره بعد كوچكتره ايشالا مامان بشي با همين دو تا 🤲🏻😘 ...

خیلی ممنونم عزیزم😘 امروز هم آمپول hcg زدم، ولی هنوز علائم تخمکگذاری ندارم

امروز روز ۱۵ام پری بودم که تو سونو گفت هنوز آزاد نشدن

عزیزای دلم بهتون گفته بودم تواین دوسه ماه مامان زائو زیاد داریم وقراره جاشون رو بدن به منتظرها الان همسا زایمان کرد جاش وداد به گلدونه جون ولیانا جون بعدازاین هم کلی مامان زائوداریم اولدوز فندق گلی افسانه اعظم مهرک جیلجیلی واروین بهارهاشمی زینب بقیه مامان هایی که زایمانشون تو این دوسه ماه هست قراره جاشون رو بدن به مامان هدیه.باران.هلن .فاطمه شجره ی طوبی.فاطمه .دریا .دلکم.رز .مامان ستایش.روووووز.جیگرشوشو.طلا.ماهور.پری.محیا.شیدا.مامان مهرساخانم.نازگلی.زر زری.مهربون.امیدوار.وبقیه دوستان منتظر که الان ذهنم یاری نمیکنه انشاءالله به حق این ماه محرم به حق مظلومیت امام حسین (ع)به حق نا امیدی حضرت ابوالفضل العباس (ع) همتون باردار بشید خیلی زود با جنسیت دلخواه واز دکتر وامپول وکیت وقرص ورژیم وحرف مردم ونگاه های سنگینشون راحت بشید وجای این همه سختی رو خوشحالی،وشوروشوق وحس ناب رسیدن به آرزوتون پرکنه 

خوشحالم که ازوقتی عضو تاپیک شدم  آتنا جون روژان جون  ابی جون گلدونه جون ولیانا جون ازلیست انتظارم خارج شدن انشاءالله همتون از لیست انتظار خارج بشیدیک روزی برسه تو تاپیک من فقط برای زایمانتون دعا کنم که نی نی هاتون رو سالم وسلامت بغل بگیریدآمین یارب العالمین.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
ن ابجی من فعلا بی خیال شدم چند ماهی اقدام کردیم نشد انشالا دیگه سال بعد 

زرزری جون چرا بی خیال شدی؟ادامه بده من درس بزرگی که از این تاپیک وبچه هاش گرفتم این بود که خسته ونا امید نمیشدن وهرماه به یک دری میزدن تا خلاصه بعد دوسال سه سال پنج ماه هشت ماه ده ماه خلاصه باردار میشدن حتی کسایی که دکتر کاملا نا امیدشون میکردهی میگفت نمیشه عفونت داری نمیشه زخم داری نمیشه این ماه فولیکولت کوچیله نمیشه این ماه کیست داری نمیشه زخامت اندومتر پایینه بخدا خیلی مسائل دیگه دیدم که همون ماه اقدام کردن وباردار شدن نا امید نباش گلم میدونم سخته هرماه دکتر ورژیم وتکرار کردن یک امر تکراری خسته کننده میشه ولی بخاطر آرزوت بجنگ و سرپا بمون بازم اقدام کن اگه فاصله بندازی بدتر مشکل رو مشکل میاد اقدام کن اصلا فاصله ننداز مطمئن باش آینده خوشحال میشی از تصمیمت .انشاءالله همین ماه اقدام کن به حق این ماه عزیز خدا دست خالی تورو نمیفرسته از در خونش بهت قول میدم خواهرم این ماه هم اقدام کن مطمئنم به آرزوی دیرینه خودت میرسی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

سلام عزیزدلم. فداتشم 😍خوبم الهی شکر  ،مرسی عزیزم😙. تو خوبی ؟ نی نیمون چطوره؟  اذیتت که ن ...

خدااارو شکر که خوبی .الهی که تا اخر همینجور عاالی بمونی ان شااله.من و نی نی هم خوبیم شکر خدا.فعلا که اذیتی نداره .

الهی امیین 😍

2738
سلام نسرسن جون خوبی گلم  چه خبر  بی بی گذاشتی😀😀

سلام نرگس جونم خوبی . الان گزاشتم منفیه😔

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
توکل به خدا عزیزم ان شاﺀالله قسمت خودت

تیکرتم مبارک ❤👏👏🌺🌺🌺

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ازداییت چه خبر عزیزم ؟بهتر هستن به امید خدا؟

خدا روشکر بهتره. بازم بیمارستانه چون چشماشو باز کرد داره هوشیاریش برمیگرده

موهای تنم سیخ شد خداروصدهزار مرتبه شکر گریم گرفته  خداروهزاران مرتبه شکر که معجزه شد وداییت بر ...

ان شاءالله توکل بر خدا ممنون از دعات

عزیزای دلم بهتون گفته بودم تواین دوسه ماه مامان زائو زیاد داریم وقراره جاشون رو بدن به منتظرها الان ...

ان شاءالله

گلدونه عزیزم مبارک تیکرت باشه خواهررررر خیلی خیلی خوشحال شدم الهی شکر انشالله همین رنگ بمونه تا اخر ...

ممنونم عزیزدل.. خیلی بامحبتی.. ان شاﺀالله همین ماه یه بارداری سالم و بی خطر قسمتت بشه خانمی.. 

بله عزیزم ،وقتی بتا هر بار نسبت به قبل دوبرابر میشه احتمال خارج رحمی پایینه ،این عیدی هست که خداوند ...

توکل به خدا.. 

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.. 

ان شاﺀالله شما هم همین ماه تیکردار میشی و با هم پیش میریم.. 

2706