2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013655 بازدید | 355184 پست
دقیقا منم مشکل دخترم باید بزارم خونه مامانم کل دنیا خبر دار مشن دکتر رفتم...بدتر از همه شهر مون کوچی ...

اره متاسفانه منم درگیر این مشکلم تو مطب نه

تو منزل پدرم 

چون پدر یه اپارتمان پنج واحدی دارن که خودش و دوتا پسر و یه دخترش ساکن هستن اونجا هروقت دخترم میبرم خونه خواهرم پنج دقیقه بعد خبر میرسه رفته خونه برادرم و‌میگه مادرم رفته دکتر و خانم برادرم دخترخاله م هستن و خاله م متوجه بشه یعنی کل فامیل

منم که ماشالله رکورد دکتر رفتن شکوندم ماهی چندبار دکتر و سونو

خدایا واقعا اینبار بهم رحم کن 😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ای وای انشالله که این ماه خونه باشه حیف این همه دارو  میخوری...انشالله همه برنامه ها به خوبی جل ...

انشالله عزیزدلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرررررسي فاطمه جونم 🤣🤣🤣🤣🤣 اگه دورنگ داشت ميزاشتم ايشالا فقط سالم باشن جنسيتشم هر چي خدا صلاح د ...

انشالله که سالم باشن و صالح و از هردو جنس باشن اینهمه اذیت شدی نتیحه خوبی ببیتی 

انشالله به سلامتی بغل بگیری

خب عشقم شما تعداد نفست از همه بیشتره ماشاالله زودتر دعات مستجاب میشه 

التماس دعا

2728
اولین ماهمه.خب از روز اول پریم دکتر نبود.امروز روز ۵ این ماه ۲روز زودتر شدم گرچه دکتر اون هفته کلا ...

خب تازه میخوایی اقدام کنی چرا میخوایی دارو محرک بخوری. با داروهای تقویتی و گیاهی خودتو تقویت کن طبیعی بارداربشی گلم

ممنووون مامان هديه عزيزم همين اينكه واسم دعا ميكني يه دنيا ارزش داره فدات شم خيلي دعات كردم ايشالا ا ...

ممنون عزیزم ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
اره حتا شروع کن مطمعنم خودت طبیعی ی پسر میاری به دلم افتاده..یکم ورزش کن ابمیوه شروع کن ..روز ۱۰ ی س ...

مرسی عزیزم.پس کمکم کنید😍😍

دماسنج ندارم.حالا میرم میگیرم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
خب تازه میخوایی اقدام کنی چرا میخوایی دارو محرک بخوری. با داروهای تقویتی و گیاهی خودتو تقویت کن طبیع ...

چشم.حالا از فردا عسلو سیاهدانه میخورم.دیگ چی بخورم؟دمنوشم بخورم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اره حتا شروع کن مطمعنم خودت طبیعی ی پسر میاری به دلم افتاده..یکم ورزش کن ابمیوه شروع کن ..روز ۱۰ ی س ...

میگما چ دماسنجی بگیرم

تا حالا استفاده نکردم

چشم.حالا از فردا عسلو سیاهدانه میخورم.دیگ چی بخورم؟دمنوشم بخورم

من عسل و سیاهدانه و دارچین زنجبیل قاطی کردم ناشتا و قبل خواب میخورم. اینماه فلفل سیاه نکوبیده میخوام بخورم.ویتامین ای و سلنیوم هم میخورم. فولیک اسید و دی هرازگاهی. چایی با دارچین و هل و زنجبیل د م میکنم و باخرما. مصرف سیب زمینی مو بالا بردم.داروگیاعی هم دکترم نوشته بخورم بعد ایام پری 

من الان سرچ کردم نوشته دماسنج خ مهم نیس.چون وقتی ک از تخمک گذاری میگذره دما میره بالا😒😒

من عسل و سیاهدانه و دارچین زنجبیل قاطی کردم ناشتا و قبل خواب میخورم. اینماه فلفل سیاه نکوبیده میخوام ...

این همه رو با هم میخوری بد نباشه؟

آخه میگن اگ خانم زیادیم گرمی بخوره نتیجه عکس میده

اگ سیاهدانه میخوری دیگ فلفل نخور

دماسنج چجوریه طرز استفاده اش منم بخرم. کیت هم بخر یادت نره

کیک ۳بسته مدیکور گرفتم مکسم میگیرم

کاش حامله بشم تموم بشه😆😆

همگی واسه من دعا کنید

2706