2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
سلام گلم من پریودشدم امروز5سیکلمه و این ماه تصمیم دارم طبیعی اقدام کنیم توکل بخدا🙏مرسی ک بفکرمی😘😘 ...

عزیزم   

اشکال نداره انشاا... که طبیعی برات بگیره , چون آی یو آی برا تعیین جنسیت خیلی کم دیدم بگیره , جداسازی که انجام میدن احتمال بارداری رو میاره پایین . 

خودت ناراحت نکن گلم ,به امید خدا  ماه دیگه طبیعی برات بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم قسمت خودت چشم میذارمش

عزیرم مبارکت باشه استرس نداشته باش و بسپر بخدا انشالله روز به روزش بشادی و خوشحالی بگذره گلم  

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
با شبی یکی سایز فولیم بزرگ شد خیلی  البته کلی هم محرک گیاهی خورده بودم  و دیر رفتم سونو ...

پس شما تخمک بالغ هر ماه داری 

به نظر من همون شبی یکی لتروزول بخوری کافیه یا میتونی لتروزول مصرف نکنی و همون داروهای گیاهی رو ادامه بدی مث سیاهدونه و عسل و در عوض سه تا آمپول هاش ام جی رو بزنی و این ماه شانس تو با هاش ام جی امتحان کن البته باز این نظر من به قول مامان آتنا بعضی وقتا خود آدم دکتر خودش باشه خیلی بهتره من خودم با تجویزای خودم و امپول هاش ام جی باردار شدم در حالیک دکترم هیچ امیدی نداشت و سونو رو بردم گفت برو ماه بعد بیا 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
پس شما تخمک بالغ هر ماه داری  به نظر من همون شبی یکی لتروزول بخوری کافیه یا میتونی لتروزول مصر ...

خب عشقم با یکی لتروزول یه دونه فولی فقط داشتم دکترم گفت دوتا داشته باشی که امکانش بالا بره

با داروی گیاهی مثل سیاهدونه و عسل فروردین اقدام کردم اما نگرفت فولی به ۲۱ رسید و ازاد شد

دکترم میگه چون سنم بالاست کیفیت تخمک هام پایینه و امکان بارداری میاد پایین

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
امروز۲۹ سیکلمه دقیقا نمیدونم سیکلم چند روزت اما سونو تخمدان رو که بردم پیش دکتر گفت سیزدهم شب یا صب ...

چن روز ازاقدامت میکذره عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم     اشکال نداره انشاا... که طبیعی برات بگیره , چون آی یو آی برا تعیین جنسیت خیلی ک ...

مرسی فدات شم...اگ.دوستایی مثل شمارونمیداشتم واقعا تواین دودوره واقعا دق میکردم....دم همتون گرم😘😘😘😘

خانومی ۱۶روز میگذره از اقدامم

پ انشالله فردا یه بیبی بزن انشالله مثبته...بیبی از14تا16روزبعدلقاح نشون میده

ستایش جان شما دارو محرک چی میخورین ؟؟هر ماه فولیکول دارین چندتا ؟؟چرا ای یو ای ؟تعریف بزرگ علویی رو ...

لتروزول و متفورمین میخورم و امپول اچ سی جی میزنم .معمولا یه دونه فولی دارم ،ماه پیش دوتا داشتم .دکتر علوی بسیار حاذق هست و مطبش هم خیلی شلوغه اگر الان زنگ بزنی برای سه چهار ماه دیگه وقت میده تقریبا همه ی مراجعینش ازش جواب گرفتن منم به اصرار مامانم رفتم مطب ایشون چون پزشک قدیمیه مادرم بوده 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
پ انشالله فردا یه بیبی بزن انشالله مثبته...بیبی از14تا16روزبعدلقاح نشون میده

اومدم خونه مادر شوهرم شهرستان

باهمسریم قهرم نمیخوام بگم اون بی بی بخره برام

ازهمه مهمتر میترسم بزنم ببینم منفیه بخوره تو پرم

2706