2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
افسانه جان منم راهنمایی میکنی عشقم دکتر دوتا لتروزول داده با سه تا هاچ ام جی بعد برم سونو دوباره و ...

ی

این ماه با یه بسته لتروزول مگ سایز فولیهات خیلی زیاد نشده بود؟ به نظرم شبی یکی هم برای شما کافیه 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@هلن ۹۸ هلن جان منتظر بی بی چک مثبت شماهم هستیم عزیزم بی بی بزن دیگه موعدت شده

عزیزمممممممم مرسی که یادت بود

میترسم بزنم منفی بشه

آخه بجز تیزکشیدن تخمدان هام اونم سمت راستی هیچ علامت خاص دیگه ای ندارم

اصلا نمیدونم این تیر کشیدن هاعلامت به حساب میاد یانه

ی این ماه با یه بسته لتروزول مگ سایز فولیهات خیلی زیاد نشده بود؟ به نظرم شبی یکی هم برای شما کافی ...

با شبی یکی سایز فولیم بزرگ شد خیلی 

البته کلی هم محرک گیاهی خورده بودم 

و دیر رفتم سونو روز ۱۳ سیکلم که دوره هام ۲۶-۲۷ روزه س

ام‌ول ازاد سازی هم نزدم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2456
خانم گل شما چکار کردی ?

سلام گلم من پریودشدم امروز5سیکلمه و این ماه تصمیم دارم طبیعی اقدام کنیم توکل بخدا🙏مرسی ک بفکرمی😘😘انشالله خداپشت وپناه توراهیت باش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزمممممممم مرسی که یادت بود میترسم بزنم منفی بشه آخه بجز تیزکشیدن تخمدان هام اونم سمت راستی هیچ ...

هلن جان کی موعدته؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزم، الحمدلله…  بنظرت خوبه؟ شما بتای اولی و دومیت چقدر بود؟ بنظرت برای حدود 5 روز تاخیر ...

گلدونه واقعا خوشت میاد خودتو اذیت بکنی ها....دختر برو کیفشو ببر.‌..ماشاالله همه چیت عااالیه 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
پنج شنبه جوابش کردم گفتن با دستگاه زنده است و نهایت ۲۴ ساعت دیگه زنده است دایی بزرگمم گفت اگه اینجور ...

ان شاءالله کامل خوب میشه و همراه خبر سلامتی اون خبر بارداری خودتم بهمون میدی 

یکی از آرزوهام بارداری تو هست نسرین 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2714
سلام عزیزم، الحمدلله…  بنظرت خوبه؟ شما بتای اولی و دومیت چقدر بود؟ بنظرت برای حدود 5 روز تاخیر ...

من 18روز بعد اقدام اولم بتام 22و نیم و 22روز بعد اقدام اولم یعنی 4روز بعد  276 بود به دکترم ک نشون دادم گفت شاید دوقلو باشه شاید هم یه بارداری طبیعی ولی امکانش هم هست ک بچه خوره باشه آخه تقریبا 5برابر شده بود عزیزم تجربه به من ثابت کرده بتا اصلا حساب کتاب نداره وای توروخدا استرس نداشته باش این بتا ک عالیه و اصلا جای نگرانی نداره 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
امروز۲۹ سیکلمه دقیقا نمیدونم سیکلم چند روزت اما سونو تخمدان رو که بردم پیش دکتر گفت سیزدهم شب یا صب ...

عزیزم سیکلات چند روزس

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
خب اون یکیو چند پری بزنم اولی رو ۳۱ مرداد داده که میشه هشت پری

ببخشید متوجه نشدم منطورت دومیه..فکر کردم میگی اولسن امپول کی بزنم🙈 دونی رو یه روز در میون یعنی روز ۱۰ بعد سنو اگه سایزش کم بود بزن ...که مطنعنم سایزش عالی میشه نیازی به دومی نداری

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706