2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
سیکلات عالیه ی جورایی ارمانی منه😁 انشالله زیر ۳ ماه نتیجه میگیری

اعظم جون من ز زدم منشی دکترم میگ نیا.میگ دارو ک بهت میده باید از روز سوم بخوری.میگ میتونیiuiهم بکنی میگ اونم روز سوم بیا.میگ این ماه اقدام نکن

نمیدونم چیکار کنم

بنظرت iuiبکنم؟صبر کنم تا ماه بعد؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعظم جان دوتا لتروزول داده سه تا هاچ ام جی لطفا نظر بده عشقم

فاطمه جون اخه با ۱ لتروزول کیست شد ..چرا این همه دارو داد؟؟؟اهچ ام جی خیییلی قویه..میدونست کیست فولیکولی ماه پیش با دارو بود؟؟به نظرم خیلی سنگین داروهات

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شانس من همیشه ۵ روزه پری تموم میشد الان انگار طولانی شده...برا روز ۷ نوبت داده .خدا به خیر بگذرونه ا ...

هرچی میگم بیام الان بهم دارو بده میگ فایده نداره😢😢خب خودش نبود.میگمiuiدرد داره؟چ جوریه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فدات بشم گلم قسمت همه منتظرا 😘😘😘

ای خدا 😭 خدایا هزار مرتبه شکرت چقدر خوشحال شدم برات از خوشحالی گریه کردم حالم خیلی بد بود ولی دیدن این بیبی چک و خبر بارداری شما واقعا خوشحالم کرد ان شاءالله صحیح و سالم بغلشون بگیری🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲خیلی تبریک میگم بهت 👏👏👏👏👏👏بازم شکر

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
دوم چطور؟ دوسه ماهه میخوره عرقشو عادت کرده میگه خیلی خوبه

منم میخواستم این ماه اقدام کنم منشی دکترم میگ بزار ماه بعد😢😢

اعظم جان دوتا لتروزول داده سه تا هاچ ام جی لطفا نظر بده عشقم

عشقم من با یه هاچ ام جی فولیم شو 20 حواست باشه ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
فاطمه جون اخه با ۱ لتروزول کیست شد ..چرا این همه دارو داد؟؟؟اهچ ام جی خیییلی قویه..میدونست کیست فولی ...

عشقم من همزمان محرک های طبیعی هم استفاده کردم کل پری 

و اینکه امپول ازاد سازی نزدم 

چیکار کنم پس😭😭

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2738
اعظم جون من ز زدم منشی دکترم میگ نیا.میگ دارو ک بهت میده باید از روز سوم بخوری.میگ میتونیiuiهم بکنی ...

باز نطر خودت مهمه..با این داروها احتمالا تعداد فولیکول زیادی داری..برا ای یو ای بهتره که احتمال بارداریت بالاتر میره...اگه میخوای این ماه طبیعی اقدام کن و استراحت کنی خودت و تقویت کنی  ماه بعد بری سراغ داروها...اخه مشکل خاصی نداری .باز میگم میل خودته من بودم ۱ ماه دیگه میرفتم .چون خودت فعالی

الهم صل علی محمد و ال محمد
چه خوب.....الهی به حق محرم امام حسین...به حق دل شکسته ی حضرت زینب هیچکدوممون نا امید نمیشیم....

الهی آمین🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
باز نطر خودت مهمه..با این داروها احتمالا تعداد فولیکول زیادی داری..برا ای یو ای بهتره که احتمال بارد ...

اگ اقدام کردمو حامله شدم چی.iuiچ جوریه؟

احتمال جنسیت دلخواه و حاملگیم میره بالا؟

ممکنه دوقلو یشه؟

@مامانهدیه     عزیزم سلام امروز موعدت بودانشالله ک خبری نبوده  بیاخبری ازخو ...

موعدم ۳۰ ولی امروز ۱۷ روز از آمپول گذشته هنوز امیدوارم بیبی بزارم بهتون خبر میدم ممنون که به فکرم بودین حال دایی مم فرقی نکرده ولی بازم بستریش کردن  خیلی واسش دعا کنید شفا پیدا کنه. خدا ان شاءالله همه رو حاجت روا میکنه. دیشب من بالاسرش واسش قرآن میخوندم سوره ی بقره چشماشو باز کرد گفتم دایی دارم برات قرآن میخونم با چشماش حالیم کرد که باشه بخون . از دیشب یه حالیم .خدایا ناامیدمون نکن . 

@**_شجره_ى_طوبى_**   @hsh_arvin  

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
چرا؟؟؟؟؟؟ دلیل خاصی داشت که گفت؟؟

خب واسه تعیین جنسیت گفتم میخواستم بیام ک دکتر دارو بده میگ پس صبر کن حتما روز ۳بیا

2706