2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
عزیزدلم خیلی بهت تبریک میگمم بسیاررر خوشحال شدم انشالله بسلامتی و دل خوش .مبارکت باشه انشالله بحق ام ...

سلام ماهور جان ايشالا قسمت خودت عزيز دلم ممنوووووون 🥰😘😘😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت بشم عزيز دلم مرررسي از اين همه لطف  اول خدا بعدم دعاي شما دوستاي عزيزم باعث شد مامان بش ...

سلام عزیزم ،چقدر خوشحالم که تو و گلدونه جون مامانهای جدید گروهمون شدید ،صمیمانه بهت تبریک میگم انشاالله  بارداری راحتی داشته باشی و بسلامتی نینیت و بغل بگیری ،انشاالله که دوقلو باشه با جنسیتی که دوست داری😍🤲🤩😍🏵🌺🌹🌸🌸

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام عزیزم....دکترت گفت بری آی یوآی

سلام گلم ،ماه قبل رفتم مطب دکتر بزرگ علوی تا نظر ایشون راجب به وضعیت خودم بدونم و ایشون گفتن با توجه به طولانی شدن سیکل انتظار برای بارداری بهتره که آی یو ای کنم و  دکتر امینی که پزشک معالج خودم هستو برای اینکار به من توصیه کردن 

2731

بچه ها بجز منو فاطمه تا اخر مرداد کیا اقدام دارن

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام عزیزم ،چقدر خوشحالم که تو و گلدونه جون مامانهای جدید گروهمون شدید ،صمیمانه بهت تبریک میگم انشاا ...

سلام مامان ستايش عزيزم 

ممنووون ببخشيد كه اون روزا با سوالام اذييت ميكردم ايشالا مامان بعدي شمايين و بقيه دوستان 

ممنوون به خاطر اون همه لطفت ❤️❤️❤️😍😘😘😍😍😍💋💋💋💋مررررررسي دوست مهربونم ❤️❤️🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام مامان ستايش عزيزم  ممنووون ببخشيد كه اون روزا با سوالام اذييت ميكردم ايشالا مامان بعدي شم ...

سلام گلم ،چه اذیتی گلم ،خداروشکر که نتیجه گرفتی ،انشاالله با دعای دوستان

سلام گلم ،چه اذیتی گلم ،خداروشکر که نتیجه گرفتی ،انشاالله با دعای دوستان

قربونت بشم 💋💋💋💋

2738
سلام گلم ،ماه قبل رفتم مطب دکتر بزرگ علوی تا نظر ایشون راجب به وضعیت خودم بدونم و ایشون گفتن با توجه ...

انشالله ک ب همین زودی انتظارت تموم میشه عزیزم...خداخودش کریمه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بچه ها بجز منو فاطمه تا اخر مرداد کیا اقدام دارن

عزیزم من مردادنیست دیگ میشه برا شهریور...حناازامشب اقدام داره..جیگرشوشو بایدبره ببینه دکترش چی میگه.فاطمه هم ک نزدیک ب منه تقریبنشهریورم اقدامی زیادداریم.مامان مهرسا.....فقط انشالله ک این محرمی امام حسین واسطه بشه تاخدابهمون نظری کنه 🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
@**_شجره_ى_طوبى_**     چطوری فاطمه جونم پستت رو خوندم پریود شدی خداروشکر که از فکرپری نشد ...

سلام سامی مهربونم خوبم شکر

خودت چطوری

ممنونم عزیزم

دارم میرم دکتر و هنوز استرس شدید بخاطر مصرف دارو دارم

اما با دعاهای شما دلگرم هستم که انشالله برام مشکلی پیش نمیاد

انشالله خدای بزرگ خودش بدون هیچ انتظار و استرسی یه پسر سالم و صالح بهت بده

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزم من مردادنیست دیگ میشه برا شهریور...حناازامشب اقدام داره..جیگرشوشو بایدبره ببینه دکترش چی میگه. ...

چه خوب.....الهی به حق محرم امام حسین...به حق دل شکسته ی حضرت زینب هیچکدوممون نا امید نمیشیم....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام سامی مهربونم خوبم شکر خودت چطوری ممنونم عزیزم دارم میرم دکتر و هنوز استرس شدید بخاطر مصرف دا ...

ببین نظر دکترت چیه عزیزم 

هر چی اون صلاح دونست انجام بده 

خدا پشت و پناهت عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
منم تو بارداري قبليم از اول تا اخر نزديكي داشتم دكترم گفت اصلا اشكال نداره  ولي با شدت كمتر و ...

خب خداروشکر 

ممنون عزیزم😁

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2706