2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست

اعظم گلی وحنانه بیایید از خودتون بگید مهربونا

بچه ها تک تک میان تو ذهنم😊😆

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
روشنا.پرستو .دلواپس .عطا

سلام بانو جان ،حالتون چطوره ؟دخملا خوبن انشاالله؟

شانو دلکم به تازگی اومد و به گروه سر زد ،حال روحی مساعدی نداره متاسفانه ولی به امید خدا دوسه ماه دیگه میخواد اقدام کنه ،عطا و پرستو قبلا به گروه سر میزدن ولی الان حسابی درگیر بچه هاشون هستن و نمیان تاپیک ،روشنا  و دلواپس هم که کلا نمیان ،شکوه یبار چند وقت پیش اومد و با بچه ها احوالپرسی کرد ،حنانه فعلا جنسیت نینیش معلوم نیست چند روز دیگه قراره انومالی بره،خودمم که همچنان در خدمتم ☺

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
عزیز جان فاطمه ی گل... انشاله بزودی زود دوباره مادربشی😍😍😍 فدای تو بشم من...هرکی بیاد این تاپیک ...

مرسی بانوجون...منم مثل خودت دوتاگل دختردارم ک بادنیا عوضشون نمیکنم...یه تارموشونم ب دنیانمیدم....مرسی عزیزم....انشالله همیش سالم و سلامت درکنارخونواده تون باشین🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام مامان هدیه عزیز...چطوری  درچ حالی.... ممنون شکر خدا خوبیم... چقد قدیمیارو میبینم خوشحال ...

قربانت همچنان منم منتظرم .آره آخه بیشتر خاطره داریم باهم 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
نسرین جون برا بیماریهای کبد شیراز خیلی دکترای خوبی دارن حرف اول و تو کشور میزنه پیگیر باشید ببریدش ا ...

میدونیم عزیزم ولی دکترا میگن فعلا همین جا بمونه تکون نخوره بهتره فشار خونش خیلی پایینه از ۵ بالاتر نمیاد 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2714
ماهدانای عزیز سلام تبریک میگم نی نیت دنیا اومده البته خیلی وقته ولی من تاحالا سر نزده بودم .سلامت با ...

سلام عزیزم.خیلی ممنونم.لطف داری

خدا گل دختراتو برات نگه داره .

ان شاالله ک مایه افتخارت بشن .😍😍😍

اخه.یهو اینجوری شد؟؟ خدا ی جونیش رحم کنه😕😕

خیلی وقت بود کبدش کمکار بود ولی یکدفعه ای همه چیز اینجوری شد .مرد بی آزاریه خیلی خوبه میتونم بگم تموم شهر دلتنگشن و براش اشک ریختن که اینجوری شده

دوستاي مهربونم از ديرور اسهال و دلپيچه شديد داشتم تبم رفته بود بالا  تپش قلب شديد داشتم همسرم ...

الهی بهار جوون😪 ان شاء الله زود خوب میشی 🤲🤲🤲

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

سلام دوستان گرامی 

من دیدوز روز14پریودی سونو دادم فولیکولم کمتر 9بود بین 7و8 

یعنی باردار میشم ؟؟؟ودارو گیاهی چی بخورم؟؟

واحتمال دوقول شدنم صفر شده؟؟؟اگه ممکنه کمکم کنید راهنمایی کنید

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
سلام نرگس عزیز.... ناملد😑دیشب صدات زدم گفتن رفتی بخابی .انشاله برودی نتیجه بگیری.

آره صبحش دیدم تاپیکتو عزیزم   در هر صورت ممنونتم بزرگوار   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706