2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013115 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزای دلم خوبید ببخشید من حال روحیم خوب نبود گفتم اینجا باعث ناراحتی میشم گلدونه عزیزم خد ...

سلام خانمی

ممنون از دعاهات… از همه چیز ممنونم

ان شاﺀالله خدا بهترینها رو برات در نظر بگیره و خیییلی زود حاجت روا بشی

عزیزم تبریک میگم مبارکت باشه من الان پیامتو دیدم خیلی خوشحال شدم برات🥰

سلامت باشی عزیزم

ان شاﺀالله ان شاﺀالله ان شاﺀالله خیییییلی زود خبر بارداریتو بهمون میدی.. توکلت به خدا باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها ترخدا راهنمایی کنید من 17پری شدم تا19از شب 19قرص کلومفین روزی دوتا تا 5روز ک امروز اخریش بود 14روز دیگ ینی یکم امپول اس اجی بزنم روز تخمک گذاریمو نمیدونم ترخدا بگین 

خدایا ب حرمت ابروی بی بی فاطمه هرکی نی نی میخادخدازودتودلش بزاره خدایا بسه انتظار
2728

سلام بچه ها ترخدا راهنمایی کنید من 17پری شدم تا19از شب 19قرص کلومفین روزی دوتا تا 5روز ک امروز اخریش بود 14روز دیگ ینی یکم امپول اس اجی بزنم روز تخمک گذاریمو نمیدونم ترخدا بگین 

خدایا ب حرمت ابروی بی بی فاطمه هرکی نی نی میخادخدازودتودلش بزاره خدایا بسه انتظار
امیدم ب خدا ممنون ❤

فدای دلت بشم  ۲ سال تو انتظاری 

مشکل چیه همسرت اسپرمش ضعیفه یا خودت خدا نکرده تنبلی تخمدانی چیزی داری ؟

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
فدای دلت بشم  ۲ سال تو انتظاری  مشکل چیه همسرت اسپرمش ضعیفه یا خودت خدا نکرده تنبلی تخمدا ...

خدانکنه عزبزم ،مشکل ک تحرک کم اسپرم شوهرم خودمم چنباری کیست داشتم البته دوسال مرتب اقدام نکردم یا دکتر درست نرفتم ازبس هرماه امیدوارم ک خدا خودش طبیعی میده اینماهم خواستم برم دکتر ک اومدم مسافرت باز نشد انگار نمیشه هیچ جوری

و افسانهههههه ی عزیز ..

پست بالاییت دیدم اسمم نیس اینجوری شدم 😭😭😞

یهو اومدم پایین اسممو دیدم🤗 از این رو به اون رو شدم 

الهی ک به حق بزرگی و عظمت خدا جواب این دل پاک تو با یه گل پسر صالح وخوشکل همین ماه از خدا بگیری 😘😘💚

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه ...

فداتشم ماهور جان 😙😙 قربون دلت برم 😙 ان شاالله خیلی زود حاجت دلتو بگیری عزیزم

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام دوستان عزیزم من رفتم دکتر الکی ویزیت دادم  بهم گفت یه هفته دیگه صبر کن پریود نشدی پروژست ...

عزیزم من هروقت تاخیر دارم عسل میریزم تو آب‌جوش 

عسل طبیعی فراوون

دوتا لیوان میخورم صبحش پری میاد

دیگه زعفرون غلیظ ک خودتونم میدونین

آب زرشکم قاعده اوره

و..... 

منتظر گل پسرام  
دوستان واسه دایی ام دعا کنید لطفا دو روزه تو آی سی یوِ .دایی ام هنوز خیلی جونه دکترا جوابش کردن سطح ...

عزیزم خدا شفاش بده 😳 بلادور باشه ان شاالله 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
پست بالاییت دیدم اسمم نیس اینجوری شدم 😭😭😞 یهو اومدم پایین اسممو دیدم🤗 از این رو به اون رو شدم&n ...

الهیییی بگردم عشقم ...عوضش تو یه پست جدا اسم قشنگتو نوشتم.. 😍😍

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
دوستاي مهربونم از ديرور اسهال و دلپيچه شديد داشتم تبم رفته بود بالا  تپش قلب شديد داشتم همسرم ...

بلادور باشه بهارجون. نگران نباش آپاندیس نیست. منم چندبار تاحالا بخاطر اسهال و دلپیچه رفتم بیمارستان سرم زدم .برا من گفتن شاید زایمان زود رس باشه خواستن معاینه کنن من نزاشتم . زود خوب میشی عزیزم. از این ب بعد زودی چای لیمو ونبات بخور و یکم عرق نعناع 

2706