2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
دوستاي مهربونم از ديرور اسهال و دلپيچه شديد داشتم تبم رفته بود بالا  تپش قلب شديد داشتم همسرم ...

الهی بگردمت بهارم

ببین منم پنج ماهم بود دلدرد شدید داشتم وایت بی سی خونم بالابود

اونا هم تشخیص اپاندیس دادن

دوتا سرم بهم زدن یه شب بستری شدم خداروشکر خوب شدم

درد اپاندیس دل پیچه نیست

یه درد وحشتناک تیز و برنده سمت راست پایین شکم هست

نگران نباش احتمال میدن همیشه 

برات نذر صلوات میکنم عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزم حتما ،، انشالله محرم وقتی رفت زیر علم میگم یه بار به نیت شما بره عزیزم و دعا کنه،، 

ممنون خدا خیرت بده و پسرتو سالم بغل کنی خیلی دلم گرفته کاش الان بچم  سالم بغلم بود شیرش میدادم چقد دلم میخاد خدا 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون خدا خیرت بده و پسرتو سالم بغل کنی خیلی دلم گرفته کاش الان بچم  سالم بغلم بود شیرش میدادم ...

عزیزم میدونم خیلی سخته انشالله امام حسین کمکت میکنه ،،منم اگه قابل باشم همیشه دعات میکنم 

😍خدایا شکرت 😍
انشالله خدا شفا بده...براش صلوات فرستادم

میگم قرص مخمر آبجو خوبه؟اشتها اورم هست

واسه شوشو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2456
ممنون خدا خیرت بده و پسرتو سالم بغل کنی خیلی دلم گرفته کاش الان بچم  سالم بغلم بود شیرش میدادم ...

باران مگ بچه داشتی؟ حامله بودی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نه عزیزم ندارم 

پس چرا میگی کاش بچم پیشم بود😅

2714
بخاطر اینکه ۲سال تو انتظارم😁

😁😁😁

خدا کنه این آخر ماه انتظارت باشه.و بزودی مامان بشی

میگم قرص مخمر آبجو خوبه؟اشتها اورم هست واسه شوشو

به نطرم این چیزا نخوره بهتره...این قرص ها اکثرا رو اسپرم تاثیر بدی داره...به نطرم نخوره بهتره...راستی تازه نشاسته درست کردم همیشه تو پری میخورم یادت افتادم بگم درست کن بخور خیلی دل و گرم میکنه ..۲ ثاشق نشاسته با ۱لیوان و نصفی اب سرد هم بزن ۲ پر زعفرون زیاد نمیخواد بریزی‌ دم بکش باهاش قاطی کن اخر سر هم با ۱ قاشق عسل شیرینش کن ..برا شوهرتم خوبه مقویه برا پریودی رحم و سفت میکنه

الهم صل علی محمد و ال محمد
به نطرم این چیزا نخوره بهتره...این قرص ها اکثرا رو اسپرم تاثیر بدی داره...به نطرم نخوره بهتره...راست ...

ممنون عزیزم😘😘

2706