2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست

بچه ها عفونت دندون میتونه از اقدام جلوگیری کنه یعنی باعث بشه که نشه اقدام کرد

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها عفونت دندون میتونه از اقدام جلوگیری کنه یعنی باعث بشه که نشه اقدام کرد

لطفا جواب منو بدین

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2720
تهران هم امپول پرلوتون نایابه .دوستم به زور پیدا کرده گفتم اگر تهران بودی ادرس بدم بری بگیری

مرسی گلم 

اولدوز زحمتشو کشید خدا خیرش بده 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
دوستان واسه دایی ام دعا کنید لطفا دو روزه تو آی سی یوِ .دایی ام هنوز خیلی جونه دکترا جوابش کردن سطح ...

آقا ابوالفضل خودش شفاش بده عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2714
دوستاي مهربونم از ديرور اسهال و دلپيچه شديد داشتم تبم رفته بود بالا  تپش قلب شديد داشتم همسرم ...

آپاندیس کجا بود این وسط😐😐😐

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چند وقتی هست کبدش کمکار شده بود الان نزدیک ۴۰ روزه غذا نخورده فقط مایعات ولی دوروزه دیگه حالش خیلی ب ...

نسرین جون برا بیماریهای کبد شیراز خیلی دکترای خوبی دارن حرف اول و تو کشور میزنه پیگیر باشید ببریدش اونجا 

الان جایی خستم که فضای خیلی معنوی داره براشون دعا میکنم ان شاءالله که خدا شفاش بده

سلام عزیزدلم خداروشکر که اومدی تاپیک نبودت خیلی احساس میشد انشاءالله خدا خودش بهترین هاروبرات رقم بز ...

سلام به روی ماهت عشقم ممنونم

لطف داری شما❤️❤️❤️❤️❤️

فدای تو سامی مهربونم

انشالله برای شما هم🤗🤗🤗🤗

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

سلام دوستان عزیزم

من رفتم دکتر الکی ویزیت دادم 

بهم گفت یه هفته دیگه صبر کن پریود نشدی پروژسترون بزن

من چی بخورم باز بشم

پنج روز تاخیر

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
دوستان واسه دایی ام دعا کنید لطفا دو روزه تو آی سی یوِ .دایی ام هنوز خیلی جونه دکترا جوابش کردن سطح ...

اخه.یهو اینجوری شد؟؟

خدا ی جونیش رحم کنه😕😕

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706