عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013348 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستاي مهربونم از ديرور اسهال و دلپيچه شديد داشتم تبم رفته بود بالا  تپش قلب شديد داشتم همسرم ...

بهار جونم خدانکنه عزیزم بلابدور باشه عزیزم برات حمد میخونم ان شاءالله به سلامت برگردی خونه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
الهی ای خدا خسته شدم ناامیدم نکن ، عزیزم بیبی زدی ؟

نه هنوز 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
اخی عزیزم الهی بحق قران خدا شفاش بده ،چش شده؟

چند وقتی هست کبدش کمکار شده بود الان نزدیک ۴۰ روزه غذا نخورده فقط مایعات ولی دوروزه دیگه حالش خیلی بده دیروز تشنج کرد فشار خونش اومده رو۷ حالش خیلی بده بمیرم برا جونیش هنوز خیلی آرزو داشت

چقد سخت و ناراحت کننده خدا بهتون صبر بده و معجزه کنه در حقش🥺

الهی آمین

انشالله ک بارداری بحق امام رضا ع

توکل بر خدا فقط این معجزه بارداری من میتونه دل آشوب مادرمو آروم کنه خدایا به دادمون برس

امیدت ب خدا باشه 😥

همیشه به خودش بوده و هست😭😭😭😭😭😭

2706