2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
عزیزم رفتین دکتر کی اقدام دارین  دارو چی دکتر بهتون داده ؟؟

عزیزم یکشنبه سونوی فولیکول دارم بعد بهم میگه چه ساعتو روزی اقدام کنم قرص دگزاداده ۴ تا دونه از شش قاعدگی فلوکونازول سه تا دونه از ۱۲ قاعدگی  کپسول ویگور کسین مخصوص اقایان دوتا باهم قبله شام کپسول لیبیدوفم مخصوص بانوان و ویتامین ای مشترک کپسول آنا هلث مشترک کپسول زینک سولفات مشترک سه روز به تاریخ سونو گفته تخلیه داشته باشیم و دیگه نزدیکینداشته باشیم تا شب اقدام....از پاکی هر روز با جوش شیرین تزریقی شستشو

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام عزیزم میشه بی زحمت اسم منم بنویسی؟ به دعاهاتون ایمان دارم خدا خیرت بده

حتمن فدات شم ..انشالله بحق امام زمان ک جواب ازمایشت مثبته فردا .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام عزیزای دلم خوبید ببخشید من حال روحیم خوب نبود گفتم اینجا باعث ناراحتی میشم گلدونه عزیزم خد ...

سلام عزیزدلم خداروشکر که اومدی تاپیک نبودت خیلی احساس میشد انشاءالله خدا خودش بهترین هاروبرات رقم بزنه خواهرم❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
میخوام فردا بعدازظهر برم آزمایش.. یکم بتا بالاتر بره خیالم راحت بشه ان شاﺀالله

گلدونه جون بازم بهت تبریک میگم عزیزم 

میشه عکس بی بیچکت روبفرستی امروز تست کردی 

آخه من خیلی بی بی مثبت دوست دارم 

اونم وقتی میدونم چقدر سختی کشیدی قبلا وچندوقته منتظری الان خیلی بهم میچسبه دیدن بی بی چک مثبتت خواهرم😊😍

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2714
عزیزم تبریک میگم مبارکت باشه من الان پیامتو دیدم خیلی خوشحال شدم برات🥰

باران جان یکی دیگه از قدیمی های تاپیک از لیست انتظار خارج شد  انشاءالله  خیلی خیلی زود خودت بیا ی وبرامون عکس بی بی چک مثبت بادوتا خط پررنگ وآزمایش مثبتت روبزاری وخوشحالمون کنی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

دوستان واسه دایی ام دعا کنید لطفا دو روزه تو آی سی یوِ .دایی ام هنوز خیلی جونه دکترا جوابش کردن سطح هوشیاریش یکه . از دیروز کارمون فقط گریه است😭😭😭😭😭

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
باران جان یکی دیگه از قدیمی های تاپیک از لیست انتظار خارج شد  انشاءالله  خیلی خیلی زود خود ...

ممنون گلم انشاءالله ،،انشاءالله قسمت خودت ی پسرسالم🤩، امروز ۱۱ سیکلم تخمدان راستم خیلی نبض میزنه و تیر میکشه یعنی میخاد ازاد بشه؟

ممنون گلم انشاءالله ،،انشاءالله قسمت خودت ی پسرسالم🤩، امروز ۱۱ سیکلم تخمدان راستم خیلی نبض میزنه و ...

ان شاءالله به حق خط خط قرآن و به وقت این اذان این ماه باردار بشی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
خداروشکر ا دیشب دیگه خوبم واسه همین نزنگیدم  باید هرجور شده پورلوتون خارجی پیدا کنم ایرانی فک ...

خداروشکر

2706