2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
بچه ها من حالم خيلي بده التماس دعا دارم از همتون دارم ميرم بيمارستان

😓😓😓😓

خوبی؟ی خبر از خودت بده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بچه ها من حالم خيلي بده التماس دعا دارم از همتون دارم ميرم بيمارستان

چرا بهار جونم چیشده 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات شم عزیزم  ببخش که باعث زحمت میشم ببین ۶ تا میتونی پیدا کنی ؟

نه عزیزم این چه حرفیه کاش که بتونم پیدا کنم پرولوتون ۲۵۰ یا ۵۰۰؟؟؟

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
الدوز عزیزم ختم امروز به نیت شما بود الهی به حق این روز عزیز هر چی از خدا میخوای بهت بده🙏🙏

وااای ممنون ازتون خانمی ان شاا... خودتونم حاجت روا بشین اجرتون با خدا

2720
بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه ...

چه خوب دستتون درد نکنه ان شاا... تا پایان ختم خودتونم باردار بشین

فدات ماهور جان الهی به زودی دامنت سبز بشه با یه گل پسر💓💓💓

فدای شما عشقمممم ..راستی شما بودی ک گفتین سینتون زخم میشه موقع شیر دهی ..دیروز رفتم دیدم دوستم تازه زایمان کرده دیدم یه چیزی به سینش میزد میخاست شیر بده گفت ترسیدم زخم شه و زخم نشده بود خداروشکر حتمن بخرین اسمش محافظ سینه اس یا رابط شیردهی هم مبگن سیلیکونیه بخرین حتما ک اذیت نشید چربم کنید با کره خوراکی از الان .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2714
۵۰۰ عزیزم 

عشقم چطوری زنگ زدی به دکترت ؟؟دیگه لک ندیدی ک ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

دوستاي مهربونم از ديرور اسهال و دلپيچه شديد داشتم تبم رفته بود بالا 

تپش قلب شديد داشتم همسرم آوردتم بيمارستان 

معاينم كردن بچم خوب بود خداروشكر 

تشخيص آپانديس دادن 

فعلا سرم زدن بعد منتظر جواب آزمايشمم 

دعا كنيد برام 😞

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
دوستان من از اول سال پری هام به ترتیب۳۴،۲۷،۳۲،۳۵روزه بوده بنظرتون تخمک گذاریم کیه؟این ماه دارم لتروز ...

عزیزم این نامنظمی پریودی به خاطر اقدام هسنش قبل از اقدام سیکلاتون چند روزه بوده؟

2706