2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013132 بازدید | 355184 پست
آره عزیزم چرا که نه اتفاقا خودم میخواستم اینو پیشنهاد بدم چندتا میخوای امروز بپرسم ببینم هست پیدا کر ...

فدات شم عزیزم 

ببخش که باعث زحمت میشم

ببین ۶ تا میتونی پیدا کنی ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه زایمان راحت و خوبی داشته باشند و بسلامتی و تن سالم نی نی هاشونو بغل کنند وبعدم  همه بچهای باردار و منتظرمون  ..اول پابه ماهامون  😍😍.لیانا ..الدوز فری جیلی فندوقکم و یسنا و بعدم بهار هاشمی و اعظم و اروین و حنانه و زینب جان و اتنا و دیگه بعدم تمامی بچهای منتظر تاپیکمون همه همه منتظرا... بگین خودتون از پس فردا روز جمعه شروع میکنم انشالله ....انشالله خدا حاجت همه رو بده بحق امام زمان 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه ...

ماهور جان اسم منم تو ختم بنویس 

ممنون

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
2728

و افسانهههههه ی عزیز ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بچها من بدلم افتاده یه ختم بردارم اول  به نیت دوستان پا به ماهمون ک زایمانشون نزدیکه انشالله یه ...

خدا خودش حاجتتو بده به حق این روزای عزیز

ان شاءالله سال دیگه اینموقع گل پسرات توی بغلت باشن و وقت واسه سرخاروندن نداشته باشی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

عالی عزیزم حاجت رواشی .

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

قبول باشه ماهور جانم الهی به حق مولا علی حاجت روا بشی...من یکشنبه دوشنبه اقدام دارم اسم منم اضافه کن سخت محتاج دعاتم گلی....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

قربونت بشم ماهور جونم  انشالله خدا حاجت دلتو بده بزودي🤲

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
آره عزیزم چرا که نه اتفاقا خودم میخواستم اینو پیشنهاد بدم چندتا میخوای امروز بپرسم ببینم هست پیدا کر ...

الدوز عزیزم ختم امروز به نیت شما بود الهی به حق این روز عزیز هر چی از خدا میخوای بهت بده🙏🙏

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

فدات ماهور جان الهی به زودی دامنت سبز بشه با یه گل پسر💓💓💓

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
ديشب همين كارو كارو كردم  به معدم كه ميرسه شديد دلپيچه از معدم مياد به روده هام نميدونم اين چه ...

منم چندباری اینجور شدم . دلپیچه هم زیاد میگیرم. چای لیمو و نبات خیلی خوبه . یکم عرق نعناع هم دلپیچه رو از بین میبره

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706