2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
بخورین😊😂😂😂 تند تند مینویسم شرمنده غلط املایی زیاد🙈

😁😁😁

مردم از خنده😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بتورین چیه؟؟

تقصیر منه هی سوال ازش میپرسم😅😅تند تند جواب میده😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
راستش روز ۳ برا دارو محرک میخوان بدن میگن بیاین.یا از هورمونی ک فقط روز سوم باید بدیم...شما ک پری تو ...

حالا چیکار کنم روز سومم نیس.نکنه بگ اقدام نکن تا ماه بعد

تقصیر منه هی سوال ازش میپرسم😅😅تند تند جواب میده😁

شبنم راستی جگرگوسفند هم عالیه ویتامین آ زیادی داره تو پری بخوری باز بهتره چون خون هم از دست میدی ..اگه تونستی کباب کن بخور خیلی خوبه با نمک زیاد شدیدا قلیایی میکنه..

الهم صل علی محمد و ال محمد
شبنم راستی جگرگوسفند هم عالیه ویتامین آ زیادی داره تو پری بخوری باز بهتره چون خون هم از دست میدی ..ا ...

چشم

نه اشکال نداره شنبه برو احتمالا سنو میخواد کنه ببینه رحمت چ وضعیته تخمدانات فعالن؟؟

دوباره سونو واژینال؟؟؟

میگم اولدوز جان ما اینجا همه دارو خونه ها رو گشتیم ولی خارجی نبود میگم اگه اونجا داره میتونی واسم بگ ...

آره عزیزم چرا که نه اتفاقا خودم میخواستم اینو پیشنهاد بدم چندتا میخوای امروز بپرسم ببینم هست پیدا کردم خبرت کنم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2706