2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
دکتر داد؟ منم ماه پیش خوردم. نمیدونم سرخود بخورم اینماه یانه

نه من سرخود میخورم شوهرم با دکتر مخالفه میگه هرچی خدا بده ولی من خودم پسر دوست دارم قرصم یواشکی خریدم میخورم

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگم الان تو پری چی بخورم غذا ک خ خوب باشه.ب شوشو جون چی بدم ک هم مقوی باشه هم نترکه😐 میگما دکتر گ ...

راستش روز ۳ برا دارو محرک میخوان بدن میگن بیاین.یا از هورمونی ک فقط روز سوم باید بدیم...شما ک پری تون مشکلی نداره.‌‌‌‌دیگه امروز و فردا که میگی دکتر نیست کاری نمیشه کرد همون شنبه برو ..

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
میگم الان تو پری چی بخورم غذا ک خ خوب باشه.ب شوشو جون چی بدم ک هم مقوی باشه هم نترکه😐 میگما دکتر گ ...

غذا رو میتونی کبابی بخوری ..یا زرشک پلو بخوری تن ماهی خوبه برا خودت ..هویج پلو درست کن به جای گوشت چرخ کرده هم میتوکی سینه مرغ ریز ریز کنی ...سیب زمینی پخته بخوری..ته چین بدون ماست هم خوبه...بعد پری دیگه زیاد مهم نیست ماهی و میگو هم بخور اب هویج بعد پاکی یه روز در میون ۱ لیوان بتورین هم تو این هوا میچسبه هم خیلی قلیایی میکنه و مقوی..اب طالبی بده شوهرت هندونه  ..لازم نیست همش گرمی بخوره.رب انار طبیعی پارسال درست کردیم با شیره خرما نصف نصف قاطی کردیم روی برنج می ریزیم..خیلی خوبه...ولی اگه طبیعی نباشه توشون سرکه و چیزا دیگه میریزن بدتر میشه. کته برنج و ماش هم خوبه ..ماش بون و قلیایی میکنه و گرم. با زعفرون بریز روش....فعلا اینا یادم امد

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706