2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست

دوستان من از اول سال پری هام به ترتیب۳۴،۲۷،۳۲،۳۵روزه بوده بنظرتون تخمک گذاریم کیه؟این ماه دارم لتروزول میخورم میخوام اقدام کنم،من یه دختر دارم،به نظرتون کیا اقدام کنم،از دیشب لتروزول خوردم

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهار جون شما سن جنینتون در سونوگرافی با تاریخ پریودیتون یکی بود.

نگران نباش عزیزم کاملا طبیعیه حدودا یک هفته تا دو  هفته اختلاف وجود داره 

برای من و اکثر بچه های تایپیک اینجوری بود 

معمولا سونوهای بالاتر دیگه باهم تطبیق دارن سه ماه و چهارماه و...

سوال منم هست بعضیا میگن خوبه بعضیارمیگن ضخامت اندومتر رو میاره پایین.

باید از اعظم بپرسیم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دوستان؟

بنظرم همون روز ۱۲ ‌پریودت برو سونو که خیالت راحت شه و ببینی دارو جواب داده با این دوز 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
بچه ها چرا جواب منو نمیدید

سوالت چیه عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بچه ها چرا جواب منو نمیدید

منمـ دورهام بیش از ۳۳ روزه این سری یعنی خوب وبه موقع پریود شدم روز سی ودو دوره م بود .ماه پیش روز ۲۲ پریودم بود فولی ۱۸ داشتم بدون دارو تعجب کردم ک روز۲۲‌ دوره مه ومن تازه تخمگزاریمه چون دوره هام طولانیه

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2706