2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013132 بازدید | 355184 پست

خانومایی که تو رژیم پسردارشدنید وزنتون بالا رفته؟ من یجا خوندم که باید افزایش وزن داشت واسه پسرزایی، ولی هرچی میخورم وزنم بالا نمیره، قبلا اینجور نبودما با پر خوری وزنم بالا میرفت الان نمیدونم چم شده   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمایی که تو رژیمین صبحانه چی میخورین؟ از بس عسل خوردم شدم زنبوری واس خودم. 

حلوا شکری ارده

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دکتر خوبیه من همکارم اصرار کرد برم ولی قسمت شد،برم پیش طاهریان .انشالله زود نتیجه میگیری 

از طاهریان راضی هستی؟

میگن دارو میده واسه همین بیشتر بچه ها پسر میشن

منم خواستم برما امان از این شوشو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
از طاهریان راضی هستی؟ میگن دارو میده واسه همین بیشتر بچه ها پسر میشن منم خواستم برما امان از این ش ...

بله تا الان راضیم دوماهه دارم میرم پیشش .مشکل من کار همسرمه که موقع تخمک گزاری نیستش .دیروز دوتا اچ سی جی زدم 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
نه من لاغرم شدم. فک کنم بخاطر دمکرده ریشه و تخم کاسنی باشه

منک تخم هیج نخوردم.بنظرت بخورم؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بله تا الان راضیم دوماهه دارم میرم پیشش .مشکل من کار همسرمه که موقع تخمک گزاری نیستش .دیروز دوتا اچ ...

بچه اولته؟

اقدام کردی نشده ک حالا امپول داده؟

بچه اولته؟ اقدام کردی نشده ک حالا امپول داده؟

بله بچه اولمه .اول سری که بهم آمپول میده من دوسال از اقدامم میگذره .اول تا رفتم ی سونو انجام داد،آزمایش ذخیره تخمدان نوشت و یه هیستروسکوپی که انجام دادم بعد هیسترو واسم کلومفین نوشت شبی یدونه با شبی دوتا لترزول که دیروز دوازدهم پریودم بود دوتا فولی ۱۷ و ۱۹ داشتم که دوتا hcg  نوشت 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
منک تخم هیج نخوردم.بنظرت بخورم؟؟

سوال منم هست بعضیا میگن خوبه بعضیارمیگن ضخامت اندومتر رو میاره پایین.

2706